Sklep internetowy jaka platforma

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
Lotmi
Maniak
Maniak
Posty: 84
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:11

Sklep internetowy jaka platforma

Post autor: Lotmi » 20 lut 2024, 09:06

Jaka jest najlepsza platforma do postawienia sklepu internetowego?

Dedykowana czy może jednak saas?

Awatar użytkownika
dastan
Gaduła
Gaduła
Posty: 47
Rejestracja: 22 wrz 2022, 07:13

Re: Sklep internetowy jaka platforma

Post autor: dastan » 20 lut 2024, 13:47

Zależy - miałam Shopera, teraz mam dwa sklepy postawione na WooCommerce. I wolę to drugie rozwiązanie zdecydowanie Sama ogarniam wszystko, o wszystkim decyduję, mam to, czego potrzebuję, w razie potrzeby dokupuję potrzebną wtyczkę i sama szukam usprawnień. Trzeba się wszystkiego nauczyć, ale jest do ogarnięcia. Zwłaszcza do produktów wirtualnych.
WooCommerce + wtyczka do płatności elektronicznych z np.: Przelewy24 + wtyczka do fakturowania (ja mam i płatności i faktury z WP Desk) i możesz zrobić pełną automatyzację sprzedaży - po zrealizowaniu przez klienta płatności samo Ci wystawi fakturę, wyślę ją i linka do kupionego produktu do klienta.
Możesz robić sobie dowolne landing page, wrzucasz gdzie chcesz materiały, zdjęcia, korzystasz z tego dowolnie. Wrzucanie PDF na shopera gdzieś poza produktem? Szczerze mówiąc nie wiedziałam jak to zrobić

Moim zdaniem najlepiej będzie skontaktować sie z firmą, która tworzy takie sklepy online https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ Jak tutaj. I powinni Ci doradzić jakie rozwiązanie będzie w Waszym przypadku optymalne.

ODPOWIEDZ