Sklepy i serwisy rowerowe które polecamy i kategorycznie odradzamy

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
borysMTB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2016, 15:14

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: borysMTB » 05 paź 2016, 13:36

@kuba049 Jak się ma gdzieś znajomych to może i dobrze robią :) ja o Bebike mam dobre zdanie a ostatnio wyciągnęli przed zawodami ziomkowi kółko na szybko . Ciekawe czemu twój brat tak mówi? warto wiedzieć. No ale ja to samemy wszytko wolę sprawdzić. Jeśli chodzi o rower moje mamy to do niego części ma tylko Krasiński i to nie wiem skąd bo rower ma z 60 lat:)

Awatar użytkownika
BE-bike Łódź
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2016, 22:33

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: BE-bike Łódź » 05 paź 2016, 15:15

Witam serdecznie w imieniu BE-bike! Bardzo miło słyszeć dobre opinie bo bardzo motywują. Te mniej pozytywne są dla nas jak kubeł zimnej wody i informacją, że starać trzeba się zawsze i nie osiadać na laurach. Takie sklepy i serwisy jak BE-bike, Bikemia, GoldSport, Exim-Bike w ciągu sezonu mają naprawdę dużo klientów i mimo starań może wkraść się błąd. Najważniejsze by starać się go naprawić i wyeliminować w przyszłości. Życzymy samych udanych serwisów, bezpiecznych wycieczek i oby noga podawała:)

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: pszemoo » 06 paź 2016, 13:28

Ja od siebie mogę polecić Exxim-Bike na Łagiewnickiej. Co prawda z serwisu tam nie korzystałem (póki co sam daję radę ze wszystkim), ale kilkakrotnie robione zakupy sprawiły, że chętnie tam wrócę.

Awatar użytkownika
patol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:18
Mieszkam w: Łódź Górna

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: patol » 06 paź 2016, 13:30

W którym miejscu na Łagiewnickiej jest ten Exxim-Bike?

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: pszemoo » 06 paź 2016, 13:34

Za skrzyżowaniem z Inflancką po prawej stronie (w kierunku północnym).

Awatar użytkownika
kuba049
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 04 lip 2016, 16:25

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: kuba049 » 06 paź 2016, 21:18

BE-Bike, ja osobiście nie mam wam nic do zarzucenia, to jest tylko opinia mojego brata, a on jest dirtowcem i to jak katuje rower przechodzi moje wszelkie wyobrażenia. Ostatnio udało mu się urwać miskę supportu dartmoora, po prostu część z łożyskiem oddzieliła się od gwintu, na dodatek dystrybutor uznał reklamację. Moim zdaniem winna była dodatkowa 1mm podkładka, dzięki której wsadził większą zębatkę. "Przecież 1mm nic nie zmieni."

Jestem ciekaw dlaczego Korba należy do legend łódzkich serwisów? Rozumiem, że on wie naprawdę sporo i wiele rzeczy potrafi naprawić. Obstawiam, że chodzi o jakieś stare dzieje, których nie znam bo jestem dopiero w liceum

Awatar użytkownika
Gryzak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2016, 09:46

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Gryzak » 07 cze 2017, 20:52

Co więcej można dodać No.1 w Łodzi to Pan Rysio Kasiński z Legionów (Serwis zmienił lokalizacje po drugiej stronie ulicy)* wielokrotnie mnie ratował z opresji gdy coś mi się psuło na dzień przed startem, potrafi naprawić prawie wszystko co może się popsuć w rowerze tu dotoczy tam przyklei i wszystko się kręci POLECAM. Dobra a teraz serwis który ODRADZAM sparzyłem się w serwisie na Starym Rynku "Cykiel" raz gadałem z pracownikiem który w ogóle nie miał pojęcia na temat rowerów, po czym  co innego z nim ustaliłem a co innego było przy odbiorze z właścicielem. Ogólne wciskanie kitów i bajek na tym się znają.

Redzio

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Redzio » 07 cze 2017, 20:58

@Gryzak czy Ty mieszkasz gdzieś na Starym Polesiu? a wracając do tematu, również chwalę i polecam Pana Rysia. Fachowiec z prawdziwego zdarzenia. Tak przeniósł się na drugą stronę ulicy, na przeciwko poprzedniego serwisu.

Awatar użytkownika
Todua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 26 gru 2016, 18:38
Mieszkam w: Łódź

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Todua » 08 cze 2017, 08:28

A czy ktoś miał do czynienia ze sklepem Kenig mieszczącym się przy ul.Wróblewskiego 19a ? 

Awatar użytkownika
Gryzak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2016, 09:46

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Gryzak » 08 cze 2017, 10:46

Redzio pisze:@Gryzak czy Ty mieszkasz gdzieś na Starym Polesiu? a wracając do tematu, również chwalę i polecam Pana Rysia. Fachowiec z prawdziwego zdarzenia. Tak przeniósł się na drugą stronę ulicy, na przeciwko poprzedniego serwisu.
Redzio bardziej na Bałutach, a co się stało?????  

ODPOWIEDZ