Sklepy i serwisy rowerowe które polecamy i kategorycznie odradzamy

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Redzio

Sklepy i serwisy rowerowe które polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Redzio » 08 lip 2016, 10:56

Jak to w życiu bywa są rzeczy a w naszym wypadku sklepy/serwisy które są godne polecenia i z chęcią polecamy je dalej innym kolegom i koleżankom rowerzystkom. Ale bywa i tak że jakimś cudem nacięliśmy się na nie rzetelny sklep lub serwis rowerowy który to tylko czeka na to aby nas oszukać i zedrzeć z nas pieniądze. Takiej praktyki nie akceptujemy i stanowczo potępiamy.

Ten temat założyłem specjalnie po to żeby przestrzec potencjalnych klientów owych nie rzetelnych sklepów/serwisów żeby omijali ich szerokim łukiem. Jeśli ktoś z Was naciął się na taki sklep lub serwis piszcie śmiało w tym temacie ale również jeśli pozytywnie zaskoczył was sklep bądź serwis profesjonalnym i miłym podejściem do was jako do klienta to także piszcie śmiało adres sklepu/serwisu numer telefonu.

Pozytywne jak i te naganne wpisy będę regularnie publikował na naszym fan page żeby osoby nie mające konta na forum dowiedziały się o pozytywnych firmach jaki tych nagannych. Piszcie!!

Awatar użytkownika
borysMTB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2016, 15:14

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: borysMTB » 08 lip 2016, 15:21

Pozytywnie jest w Bebike na przeciwko Atlas Areny , chłopaki są spoko (laski zresztą też ;) serwis dobry w miarę tani czasem jest dużo ludzi no ale w sezonie w dużym serwisie się czeka i tyle
ok jest też koleś na Legionów zawsze ma wszystkie klucze i taki mały serwis na RTK w bloku .
nie polecam za to Bikemi spierdzielili mi kiedyś rower tuż przed wyjazdem.

Redzio

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Redzio » 08 lip 2016, 15:26

ok jest też koleś na Legionów
Tego Pana doskonale znam i szanuję bo u niego serwisuje haha :D ale rymy walę :D :D a czytając twoją opinię o Bikemii .... dlaczego mnie to nie dziwi heh. Serwisowałem u nich kiedyś oj dawno temu rower, i powiedziałem sobie nigdy więcej bikemii.

Drodzy są a fachowość daleka od profesjonalizmu więc ja również Bikemii nie polecam.

Awatar użytkownika
mihu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2016, 15:32

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: mihu » 08 lip 2016, 15:37

Gorąco polecam :KORBĘ - Armii Krajowej 17 - fachowo i w rozsądnej cenie
Gorąco odradzam: Serwis "Intersport - ALMA "

Awatar użytkownika
Suseł
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 27 kwie 2016, 09:36
Mieszkam w: Łódź

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Suseł » 08 lip 2016, 18:03

Jeszcze nigdy nie spotkałem się ze złą czy niefachową obsługą i serwisem w Bikemi.
Co więcej polecam ten serwis bo choć jest drożej i kolejki dłuższe to nednak naprawa jest fachowa.
[font=Garamond Bold][glow=red]Mess with the best - Die like the rest[/glow][/font]

Awatar użytkownika
JaroMir
Maniak
Maniak
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:22

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: JaroMir » 08 lip 2016, 19:54

Polecam Legionów (Kasiński) oraz Franciszkańska (FRShop)

Awatar użytkownika
borysMTB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2016, 15:14

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: borysMTB » 08 lip 2016, 20:52

Miałeś szczęście z tą Bikemia chyba. Korba i Krasiński to legendy łódzkich serwisów. Dobrze poczytać co wy myślicie i nie wpakować się na minę :D

Awatar użytkownika
Fred
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2016, 10:23
Mieszkam w: Zgierz

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Fred » 04 paź 2016, 10:25

Na pewno nie polecę Bikemi, dlaczego? zraziłem się do nich przy pierwszym serwisowaniu roweru. Zrobili dobrze rower ale nie spodobało mi się podejście do klienta.

Awatar użytkownika
kuba049
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 04 lip 2016, 16:25

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: kuba049 » 04 paź 2016, 22:07

Mój brat ma znajomych w Bikemii, więc jego rzeczy są tam zawsze dobrze zrobione i taniej niż gdzie indziej, mówił mi też, że Bebike to beznadziejny serwis (nie wiem dlaczego).

Ja swoje rowery serwisuję samemu, w razie czego polecę do Korby (tu też czasami zaglądam, żeby po prostu pogadać, o wszystim nie tylko o rowerach), Ryszarda Kasińskiego na Legionów 51 lub do Andrzeja Liwińskiego na Kopernika 58, bardzo fajny serwis znalazłem też na Kurczakach, specjalizują się w serwisowaniu piast z przekładnią planetarną ale ergopowery Shimano RSX też mi odratowali gdy Kasińśki nie chciał przyjąć a o Liwiński nie wiedziałem. Słyszałem też dobre opinie o Krzysztofie Sujce na Politechniki 42.

Sam zdecydowanie odradzam serwis x-bike, facet nie sprawiał wrażenia serwisanta znającego się na rzeczy, raczej handlarza akcesoriami rowerowymi i tanimi częściami bo to było u niego wystawione, do tego raz oddałem mu koło do serwisu to zniszczył mi konusy w przedniej piaście (STX MC30)

Redzio

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

Post autor: Redzio » 05 paź 2016, 08:07

@kuba049 ja również polecam Pana Ryszarda Kasińskiego z Legionów 51. Mam do niego rzut beretem, wiem że dobrze serwisuje ponieważ już kilkakrotnie zrobił mi rower na tip top więc jestem jego pewny.

ODPOWIEDZ