Witamy na największym forum rowerowym w Łodzi.Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi na pytania rowerowe, praktyczne porady, informacje o wydarzeniach

Awatar użytkownika
Redzio

Stały Bywalec
Autor tematu
Mieszkam w: Łódź
Imię: Marcin

Polecamy i kategorycznie odradzamy

08 lip 2016, 10:56

Jak to w życiu bywa są rzeczy a w naszym wypadku sklepy/serwisy które są godne polecenia i z chęcią polecamy je dalej innym kolegom i koleżankom rowerzystkom. Ale bywa i tak że jakimś cudem nacięliśmy się na nie rzetelny sklep lub serwis rowerowy który to tylko czeka na to aby nas oszukać i zedrzeć z nas pieniądze. Takiej praktyki nie akceptujemy i stanowczo potępiamy.

Ten temat założyłem specjalnie po to żeby przestrzec potencjalnych klientów owych nie rzetelnych sklepów/serwisów żeby omijali ich szerokim łukiem. Jeśli ktoś z Was naciął się na taki sklep lub serwis piszcie śmiało w tym temacie ale również jeśli pozytywnie zaskoczył was sklep bądź serwis profesjonalnym i miłym podejściem do was jako do klienta to także piszcie śmiało adres sklepu/serwisu numer telefonu.

Pozytywne jak i te naganne wpisy będę regularnie publikował na naszym fan page żeby osoby nie mające konta na forum dowiedziały się o pozytywnych firmach jaki tych nagannych. Piszcie!!

Awatar użytkownika
borysMTB

Nowicjusz

Re: Polecamy i kategorycznie odradzamy

08 lip 2016, 15:21

Pozytywnie jest w Bebike na przeciwko Atlas Areny , chłopaki są spoko (laski zresztą też ;) serwis dobry w miarę tani czasem jest dużo ludzi no ale w sezonie w dużym serwisie się czeka i tyle
ok jest też koleś na Legionów zawsze ma wszystkie klucze i taki mały serwis na RTK w bloku .
nie polecam za to Bikemi spierdzielili mi kiedyś rower tuż przed wyjazdem.

Awatar użytkownika
Redzio

Stały Bywalec
Autor tematu

08 lip 2016, 15:26

ok jest też koleś na Legionów
Tego Pana doskonale znam i szanuję bo u niego serwisuje haha :D ale rymy walę :D :D a czytając twoją opinię o Bikemii .... dlaczego mnie to nie dziwi heh. Serwisowałem u nich kiedyś oj dawno temu rower, i powiedziałem sobie nigdy więcej bikemii.

Drodzy są a fachowość daleka od profesjonalizmu więc ja również Bikemii nie polecam.

Awatar użytkownika
mihu

Nowicjusz

08 lip 2016, 15:37

Gorąco polecam :KORBĘ - Armii Krajowej 17 - fachowo i w rozsądnej cenie
Gorąco odradzam: Serwis "Intersport - ALMA "

Awatar użytkownika
Suseł

Użytkownik

08 lip 2016, 18:03

Jeszcze nigdy nie spotkałem się ze złą czy niefachową obsługą i serwisem w Bikemi.
Co więcej polecam ten serwis bo choć jest drożej i kolejki dłuższe to nednak naprawa jest fachowa.

[font=Garamond Bold][glow=red]Mess with the best - Die like the rest[/glow][/font]

Awatar użytkownika
JaroMir

Maniak

08 lip 2016, 19:54

Polecam Legionów (Kasiński) oraz Franciszkańska (FRShop)

Awatar użytkownika
borysMTB

Nowicjusz

08 lip 2016, 20:52

Miałeś szczęście z tą Bikemia chyba. Korba i Krasiński to legendy łódzkich serwisów. Dobrze poczytać co wy myślicie i nie wpakować się na minę :D

Awatar użytkownika
Fred

Użytkownik
Mieszkam w: Zgierz

04 paź 2016, 10:25

Na pewno nie polecę Bikemi, dlaczego? zraziłem się do nich przy pierwszym serwisowaniu roweru. Zrobili dobrze rower ale nie spodobało mi się podejście do klienta.

Awatar użytkownika
kuba049

Użytkownik

04 paź 2016, 22:07

Mój brat ma znajomych w Bikemii, więc jego rzeczy są tam zawsze dobrze zrobione i taniej niż gdzie indziej, mówił mi też, że Bebike to beznadziejny serwis (nie wiem dlaczego).

Ja swoje rowery serwisuję samemu, w razie czego polecę do Korby (tu też czasami zaglądam, żeby po prostu pogadać, o wszystim nie tylko o rowerach), Ryszarda Kasińskiego na Legionów 51 lub do Andrzeja Liwińskiego na Kopernika 58, bardzo fajny serwis znalazłem też na Kurczakach, specjalizują się w serwisowaniu piast z przekładnią planetarną ale ergopowery Shimano RSX też mi odratowali gdy Kasińśki nie chciał przyjąć a o Liwiński nie wiedziałem. Słyszałem też dobre opinie o Krzysztofie Sujce na Politechniki 42.

Sam zdecydowanie odradzam serwis x-bike, facet nie sprawiał wrażenia serwisanta znającego się na rzeczy, raczej handlarza akcesoriami rowerowymi i tanimi częściami bo to było u niego wystawione, do tego raz oddałem mu koło do serwisu to zniszczył mi konusy w przedniej piaście (STX MC30)

Awatar użytkownika
Redzio

Stały Bywalec
Autor tematu

05 paź 2016, 08:07

@kuba049 ja również polecam Pana Ryszarda Kasińskiego z Legionów 51. Mam do niego rzut beretem, wiem że dobrze serwisuje ponieważ już kilkakrotnie zrobił mi rower na tip top więc jestem jego pewny.