Zainteresowania

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
dustins
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:23
Imię: Damian

Re: Zainteresowania

Post autor: dustins » 21 lut 2018, 07:52

Wiecie co mi się ostatnio spodobało? Mianowicie wybrałem się na lot w tunelu aerodynamicznym. Znajomy był za granicą na takim locie i bardzo zachęcał. Na tyle,ze sam postnowiłem spróbować czy rzeczywiście jest to takie fajne. I polecam! Lot nie trwa długo ale wrażenia super. Człowiek czuje sie normalnie jak podczas skoku ze spadochronem. a jednoczesnie nie jest to ani niebezpieczne, ani nie trzeba robić jakichś specjalistycznych badań aby móc skoczyć.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ćwir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:03

Re: Zainteresowania

Post autor: Ćwir » 02 mar 2020, 07:36

Widziałem taką możliwość i nawet się zastanawiałem nad wybraniem sie. To co jednak mnie odpycha to cena.Loty w tunelu aerodynamicznym tanie nie są i raczej nie zanosi się na to aby były tańsze, Poza tym z tego co czytałem to jeden lot nie wystarczy i aby zaczaić o co chodzi wypadałoby wybrać sie co najmniej na kilka lotów a to jeszcze bardziej podnosi cenę.

Jeśli chodzi o moje hobby to jest to muzyka. Lubię słuchać muzyki samodzielnie w domu ale lubię wybrac się raz na jakiś czas na jakiś dobry koncert... W tym roku mam ochotę wybrania się na Rammstein. Szczególnie, ze grupa ogłosiła trase koncertową w Polsce.

Awatar użytkownika
marchewka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2017, 12:12

Re: Zainteresowania

Post autor: marchewka » 21 maja 2020, 13:16

Jeśli chodzi o moje zainteresowania to w ostatnim czasie nadrabiam zaległości w filmach, serialach i książkach. Poza tym staram się ćwiczyć w domu, bo polubiłam też treningi fitnessowe. A jak nie chce mi się ćwiczyć na macie to wtedy idę na spacer i odkrywam okoliczne trasy, bo jak się okazało w pobliżu mojego mieszkania jest ich całkiem sporo, a pogoda sprzyja takim aktywnościom :)

Awatar użytkownika
chances
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:20

Re: Zainteresowania

Post autor: chances » 23 cze 2020, 13:39

Przyznam, ze chętnie wybrałbym się na dniach na jakiś koncert, szczególnie, ze miałem na oku kilka takich wydarzeń w tym rokku. No ale nie wiadomo jak dalej się sytuacja rozwinie. NIby sytuacja z koronawirusem jest opanowana, z drugiej strony jak patrzy się na statystyki, to osób chorych w Polsce przybywa. I nie wiadomo kiedy liczba tych osób sie zmniejszy. Tak wiec pewnie na takie wydarzenia sobie sporo poczekamy. W ostatnim czasie spędzam sporo czasu w domu
zajmuję się ogrodem
czytam
no i gram sobie w karty

Znacznie bardziej wole takie mniejsze spotkania ze znajomymi niż jakieś duze wyjścia na imprezy.

Awatar użytkownika
wartam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:57

Re: Zainteresowania

Post autor: wartam » 22 paź 2021, 07:51

Mam ich wiele:
zbieram znaczki
interesuję się historią
jak rownież podróżuję

Lubię rowineż gotować i zwracam uwage na to z jakich produktów gotuję Wybieram raczej te zdrowsze produkty żywnościowe w ramach zasady: jesteś tym co jesz.

W ostatnim czasie wprowadziłem na śniadanie kasze mannę.

Awatar użytkownika
partytura
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2021, 11:38
Imię: patrycja

Re: Zainteresowania

Post autor: partytura » 07 sty 2022, 19:08

Mnie interesują starocie a więc byłam w m1 na tym bazarze rozmaitości, na którym kolekcjonerzy i antykwariusze wystawiają między innymi meble, monety, książki, zegary, porcelana i sztućce, obrazy itp

Awatar użytkownika
jacektermos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2021, 11:00
Mieszkam w: Zgierzu
Imię: Jacek

Re: Zainteresowania

Post autor: jacektermos » 04 lip 2022, 10:52

Poza rowerem uwielbiam czytać książki. Po wielu latach postanowiłem kupić "Opowieści z Narnii". Jest bardzo ciekawa i wciągająca.

Awatar użytkownika
MarekPens
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2022, 22:12

Re: Zainteresowania

Post autor: MarekPens » 14 lip 2022, 22:14

Oczywiście zgadzam się z moimi przedmówcami. Znalezienie sobie jakiegoś hobby w życiu jest bardzo ważne, oby tylko nie wpłyneło negatywnie na stan naszego portfela, a wbrew przeciwnie :) Dla mnie czymś takim jest gotowanie we własnym zakresie. Aktualnie ceny gotowych dań w typowych restauracjach są na tyle wysokie, że stało się to bodźcem motywującym do nauki gotowania. Przeliczając na koszt składników to wychodzi o wiele taniej, a smakuje powiem szczerze lepiej. Jeśli chodzi o sprawdzone przepisy to warto szukać inspiracji tutaj - https://uwielbiam.pl/przepis/kurczak-w- ... -spaghetti Jest to bardzo popularny w sieci serwis, a wszystko bardzo szczegółowo opisane.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2022, 17:42 przez MarekPens, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wissienka
Gaduła
Gaduła
Posty: 37
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:32
Imię: Oliwia

Re: Zainteresowania

Post autor: wissienka » 01 sie 2022, 15:57

Fotografia :D
Ostatnio zmieniony 25 sie 2022, 08:54 przez wissienka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jacektermos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2021, 11:00
Mieszkam w: Zgierzu
Imię: Jacek

Re: Zainteresowania

Post autor: jacektermos » 08 sie 2022, 12:05

Ja bardzo lubię czytać książki. Nie mam ograniczeń co do gatunków. Przeczytałem nawet książkę o teorii spiskowej pt. "wielki reset". Okazała się ona bardzo fajna i śmiało polecam ją moim znajomym.

ODPOWIEDZ