Jakie dobre buty do biegania

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
filipk21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2022, 12:40
Imię: Filip
Kontakt:

Re: Jakie dobre buty do biegania

Post autor: filipk21 » 30 gru 2022, 11:01

Jakieś wady stóp masz? Albo jakaś kontuzja kolana była albo złamanie? Bieganie w terenie czy na bieżni/asfalcie? Jak widzisz nie ma jednej odpowiedzi :) A najlepiej to się skonsultować z fizjoterapeutą, niech Ci pokaże jak się rozciągnąć i rozgrzać przed bieganiem, nawet jak tutaj ktoś doświadczony Ci podpowie to jednak Cię nie zobaczy. Może słyszałeś o czymś takim jak trening motoryczny? Ja byłem na takim w enel sport w Manufkaturze. Poczytaj o tym ;)

Awatar użytkownika
IINFL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2022, 12:43
Imię: Wojciech

Re: Jakie dobre buty do biegania

Post autor: IINFL » 17 sty 2023, 10:04

Wybór odpowiednich butów do biegania jest ważny, ponieważ pomaga zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas treningów. Oto kilka popularnych marek i modele butów do biegania, które można rozważyć:

Nike Pegasus: To uniwersalny but do biegania, który jest wygodny i trwały. Jest to dobry wybór dla początkujących biegaczy.

Adidas Ultraboost: Ten but ma amortyzującą podeszwę i elastyczną cholewkę, co zwiększa komfort i elastyczność podczas biegu.

Asics Gel-Kayano: To but z amortyzacją i stabilizacją, który jest dobry dla biegaczy z overpronacją.

Brooks Ghost: Ten but ma amortyzację i jest lekki, co czyni go wygodnym dla długich dystansów.

New Balance Fresh Foam: Ten but ma miękką amortyzację i jest dobry dla biegaczy.

Awatar użytkownika
denele
Gaduła
Gaduła
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2023, 08:14

Re: Jakie dobre buty do biegania

Post autor: denele » 13 lis 2023, 13:42

No hejka. potrzebuje pomocy. Chodzi o buty. Szukam butów do biegania po zróżnicowanym terenie. Codziennie robię ok 10-13km. W każdym
do tej pory wybranym modelu po ok 2-3 miesiącach użytkowania robiły mi się dziury na dużych pałacach u stopy. I to raczej nie kwestią zamałego obuwia. Teraz kupiłam asicy kinsei blast w rozmiarze 43 i ciągle buzy palec wypych materiał.

Ktoś kupował moze na stronie adidasa https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kod ... owe/adidas ? Jak oceniacie ich buty?

ODPOWIEDZ