Siłownia pierwszy raz

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
Lotmi
Maniak
Maniak
Posty: 84
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:11

Siłownia pierwszy raz

Post autor: Lotmi » 08 wrz 2022, 11:55

Czy ktoś moze chodzi na siłownię?

Jak się przygotwoac, co kupić oraz jak ćwiczyć? Nigdy nie chodziłam, nie znam nikogo z kim mogłabym się wybrać i po prostu nie wiem jak się zachować.

Awatar użytkownika
kowal46
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2022, 12:41
Imię: Alan

Re: Siłownia pierwszy raz

Post autor: kowal46 » 16 wrz 2022, 12:47

Lotmi pisze:
08 wrz 2022, 11:55
Czy ktoś moze chodzi na siłownię?

Jak się przygotwoac, co kupić oraz jak ćwiczyć? Nigdy nie chodziłam, nie znam nikogo z kim mogłabym się wybrać i po prostu nie wiem jak się zachować.
Wygodna koszulka, spodenki i buty - najlepiej z płaską podeszwą :) Jeżeli nie chodziłaś wcześniej na siłownie to na Twoim miejscu pomyślałbym o kilku sesjach z trenerem personalnym :) On pokaże Ci jak poprawnie ćwiczyć żeby nie zrobić sobie kuku i rozpisze odpowiedni plan treningowy :) Taki trener trochę kosztuje ale naprawdę warto :)

Awatar użytkownika
dastan
Gaduła
Gaduła
Posty: 47
Rejestracja: 22 wrz 2022, 07:13

Re: Siłownia pierwszy raz

Post autor: dastan » 22 wrz 2022, 07:14

Na siłowni pracują tacy ludzie, którzy Cię oprowadza i pokażą co i jak. Możesz spróbować trenować z apka żeby zobaczyć jak się wykonuje posZczegolne treningi. Spoko ja pierwszego dnia sobie przywaliłam tym uchwytem do przyciągania na maszynie do trenowania ramion xD nie przejmować Się każdy się kiedyś uczył :)

Oprócz wygodnych ubrań na siłownie polecam nie zapomnieć o dobrym ręczniku, jest to podstawa higieny na siłowni: https://drbacty.com/ Świetne są te od dr bacty z powłoką antybakteryjną, no i bardzo szybko schną.
Obrazek

ODPOWIEDZ