Rowery firmy Romet

Dyskusje o stylach jazdy i odżywianiu.
Awatar użytkownika
Nowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2018, 18:03
Imię: Tomek

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Nowka » 25 kwie 2018, 11:13

Doradca.Romet pisze:Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online.
Pozostaję do dyspozycji wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym kolarstwem.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.
Wojciech,
Doradca online Romet
nowyromet.pl
To ja pozwolę sobie jeszcze raz zapytać o państwa rowery trekkingowe. Czy jest Pan w stanie polecić coś mi, czyli amatora, który chce robić dłuższe trasy rowerem?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2018, 18:53 przez Nowka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Doradca.Romet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2018, 22:11
Imię: Wojciech

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Doradca.Romet » 26 kwie 2018, 22:04

Diodek_pl pisze:Jasna sprawa. Tylko Pan mówi o "1", a ja o "3".
Dziękuję za ofertę, ale tutaj już dawno temu wygrała konkurencja. W Łodzi i okolicach nikt nie potwierdził dostępności tego sprzętu. W dwóch sklepach potwierdzili że to rower który powstał na papierze, a szkoda. Mieliście bardzo fajny sprzęt do zaoferowania (wg. specyfikacji). Trzymam kciuki że będzie lepiej.
Witam,
mamy świadomość, że konkurencja nie śpi natomiast staramy się jak możemy aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów,cały czas się rozwijamy i staramy się poprawiać w każdym aspekcie.
Nowka pisze: To ja pozwolę sobie jeszcze raz zapytać o państwa rowery trekkingowe. Czy jest Pan w stanie polecić coś mi, czyli amatorki, który chce robić dłuższe trasy rowerem?
Jeśli chodzi o rowery trekingowe damskie mamy w ofercie model Gazela. Pytanie w jakim terenie głównie się pani porusza i w jakiej cenie szuka pani roweru. Jeśli są to asfalty i ścieżki rowerowe jest to bardzo dobry wybór.
Czy ma pani jeszcze jakieś pytania odnośnie rowerów trekingowych?
Pozdrawiam
Wojciech,
Doradca online Romet
nowyromet.pl

Awatar użytkownika
madziix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2018, 17:56
Imię: Madziulla

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: madziix » 27 kwie 2018, 18:03

Doradca.Romet pisze:Jeśli chodzi o rowery trekingowe damskie mamy w ofercie model Gazela. Pytanie w jakim terenie głównie się pani porusza i w jakiej cenie szuka pani roweru. Jeśli są to asfalty i ścieżki rowerowe jest to bardzo dobry wybór.
Czy ma pani jeszcze jakieś pytania odnośnie rowerów trekingowych?
Pozdrawiam
Wojciech,
Doradca online Romet
nowyromet.pl
To ja sobie zadam pytanie, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego roweru ?

Awatar użytkownika
Nowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2018, 18:03
Imię: Tomek

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Nowka » 27 kwie 2018, 18:54

Doradca.Romet pisze: Jeśli chodzi o rowery trekingowe damskie mamy w ofercie model Gazela. Pytanie w jakim terenie głównie się pani porusza i w jakiej cenie szuka pani roweru. Jeśli są to asfalty i ścieżki rowerowe jest to bardzo dobry wybór.
Czy ma pani jeszcze jakieś pytania odnośnie rowerów trekingowych?
Pozdrawiam
Wojciech,
Doradca online Romet
nowyromet.pl
Autokorekta zepsuła moje pytanie. Chodzi mi o rowery męskie. Ogólnie to aktualnie jeździłem na czymś co przypomina mtb ale na miasto kiespko się sprawdzał dlatego chce nowy kupić.

Awatar użytkownika
luka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2018, 13:08
Imię: Zuza

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: luka » 29 kwie 2018, 13:57

To i ja dołączę do pytań. Ponieważ moi znajomi mi polecili właśnie rometa, a mój były rower to raczej wiejski składaczek niż coś porządnego , to szukam czegoś lekkiego, kobiecego i w miarę taniego. Mam 165 cm wzrostu i szukam jakiegoś modelu do 1000zł najlepej ? znajdzie się coś godnego uwagi ?

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Diodek_pl » 30 kwie 2018, 00:11

W oczekiwaniu na wypowiedź doradcy Rometów, poczytaj o polecanych rowerach do 1000 zł https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-do-1000-zl/
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Doradca.Romet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2018, 22:11
Imię: Wojciech

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Doradca.Romet » 04 maja 2018, 10:32

madziix pisze: na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego roweru ?
W zależności od ceny podzespoły się zmieniają natomiast najważniejsza jest rama. Jeśli będzie odpowiednio dopasowana całą resztę roweru można z czasem modyfikować.
Nowka pisze: Autokorekta zepsuła moje pytanie. Chodzi mi o rowery męskie. Ogólnie to aktualnie jeździłem na czymś co przypomina mtb ale na miasto kiespko się sprawdzał dlatego chce nowy kupić.
Z takich modeli mogę zaproponować model wagant albo gazela. W miejskim terenie na pewno się sprawdzi, jest bardzo wygodny dodatkowo lamy i bagażnik ułatwią przewożenie nieco większych rzeczy.
luka pisze:To i ja dołączę do pytań. Ponieważ moi znajomi mi polecili właśnie rometa, a mój były rower to raczej wiejski składaczek niż coś porządnego , to szukam czegoś lekkiego, kobiecego i w miarę taniego. Mam 165 cm wzrostu i szukam jakiegoś modelu do 1000zł najlepej ? znajdzie się coś godnego uwagi ?
Modele które mogę zaproponować to Gazela. Są nieco droższe od założonej ceny jednak nie powinien być to jedyny wyznacznik. Zapraszam na naszą stronę aby obejrzeć co mamy do zaproponowania. Jeśli chodzi o wielkości ramy moim zdaniem najwygodniej przetestować rower na żywo w sklepie stacjonarnym.


Pozdrawiam
Wojciech,
Doradca online Romet
nowyromet.pl

Awatar użytkownika
olomax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2018, 18:03

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: olomax » 07 maja 2018, 18:17

Doradca.Romet pisze: W zależności od ceny podzespoły się zmieniają natomiast najważniejsza jest rama. Jeśli będzie odpowiednio dopasowana całą resztę roweru można z czasem modyfikować.
Czy mógłby Pan udzielić dokładniejszej informacji na temat dopasowania ramy? Chodzi o to, czy nie jest umieszczona za wysoko itp?
Doradca.Romet pisze:Z takich modeli mogę zaproponować model wagant albo gazela. W miejskim terenie na pewno się sprawdzi, jest bardzo wygodny dodatkowo lamy i bagażnik ułatwią przewożenie nieco większych rzeczy.
Czy taki rower sprawdzi się również od czasu do czasu na leśnych ścieżkach? Jeżdżę po różnych terenach i szukam raczej czegoś uniwersalnego.

Awatar użytkownika
luka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2018, 13:08
Imię: Zuza

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: luka » 19 maja 2018, 12:05

Doradca.Romet pisze: W zależności od ceny podzespoły się zmieniają natomiast najważniejsza jest rama. Jeśli będzie odpowiednio dopasowana całą resztę roweru można z czasem modyfikować.
A w jaki sposób najlepiej dopasować do siebie ramę ? Są jakieś wytyczne w jaki sposób to robić? No i to samo apropo rozmiaru kół?
Doradca.Romet pisze:Z takich modeli mogę zaproponować model wagant albo gazela. W miejskim terenie na pewno się sprawdzi, jest bardzo wygodny dodatkowo lamy i bagażnik ułatwią przewożenie nieco większych rzeczy.
A czy rowery crossowe również są wyposażone w bagażniki , albo koszyki ? Można do niech przyczepić pakunki ?
Doradca.Romet pisze:Modele które mogę zaproponować to Gazela. Są nieco droższe od założonej ceny jednak nie powinien być to jedyny wyznacznik. Zapraszam na naszą stronę aby obejrzeć co mamy do zaproponowania. Jeśli chodzi o wielkości ramy moim zdaniem najwygodniej przetestować rower na żywo w sklepie stacjonarnym.
Szukam roweru jak najbardziej uniwersalnego , tak żeby sprawił się i po mieście i na lekkich ścieżkach polnych i leśnych. Czy w takim razie Gazela spełni moje oczekiwania ?

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: pszemoo » 19 maja 2018, 12:45

Cześć. Problemem rowerów Romet jest ich niedostępność na rynku. Nie rozumiem polityki firmy, skoro nie jesteście w stanie ich wyprodukować to po prostu nie twórzcie "wirtualnego katalogu".
Co do pytań o dobór wielkości ramy poradników w internecie jest mnóstwo. Niestety to są tulko obliczenia. Do roweru trzeba się przymierzyć, usiąść na nim. W zależności od firmy są różnice w komforcie jazdy na takim samym rozmiarze ramy. Tu niestety wracamy do początku wypowiedzi... jeżeli roweru nie nogdzie dostępnego to ciężko się do niego przymierzyć.

ODPOWIEDZ