Jaki typ roweru lubicie?

Dyskusje o stylach jazdy i odżywianiu.
Awatar użytkownika
olomax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2018, 18:03

Re: Jaki typ roweru lubicie?

Post autor: olomax » 07 maja 2018, 18:20

Nowka pisze:Ja mam aktualnie coś ala mtb ale chciałbym przesiąść się na jakiś trekking żeby móc na dłuższe wycieczki jeździć.
A czemu na mtb nie możesz? Pytam, bo średnio się znam na rowerach.

Awatar użytkownika
luka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2018, 13:08
Imię: Zuza

Re: Jaki typ roweru lubicie?

Post autor: luka » 19 maja 2018, 13:50

madziix pisze: a jak z doborem kół jakie wybrać na taki rower trekkingowy ? Każdy model jest wyposażony w światło i bagażnik ?
A wiecie może w jaki sposób dopasować ramę do roweru crossowego? czytałam że koła to najczęściej 28 cali ale można np mniejsze ?
accelerate pisze: takie rzeczy to pewnie zależą od modelu. Chociaż mogę się mylić
to chyba nie jest zależne od modelu i podejrzewam,że klasyczne 2 lata na wszystkie produkty. Jeśli się mylę to niech mnie Doradca poprawi:)
accelerate pisze: serwis powinnaś mieć zagwarantowany w sklepie sportowym w którym kupujesz rower. Jeśli nic nie jest popsute a chodzi tylko np o wymianę opony, wyregulowanie itp to nie powinno być z tym problemu
A znacie może jakieś autoryzowane sklepy gdzie można Rometa kupić? Interesuje mnie szczególnie Łódź :)

Redzio

Re: Jaki typ roweru lubicie?

Post autor: Redzio » 19 maja 2018, 13:55

Szosa 100%

Awatar użytkownika
madziix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2018, 17:56
Imię: Madziulla

Re: Jaki typ roweru lubicie?

Post autor: madziix » 25 maja 2018, 12:59

luka pisze:A wiecie może w jaki sposób dopasować ramę do roweru crossowego? czytałam że koła to najczęściej 28 cali ale można np mniejsze ?
myślę że ramę dobierasz standardowo jak do każdego roweru czyli dopasowywujesz do wzostu
luka pisze:to chyba nie jest zależne od modelu i podejrzewam,że klasyczne 2 lata na wszystkie produkty. Jeśli się mylę to niech mnie Doradca poprawi:)
tak dokładnie każdy model obejmuje 24 miesięczna gwarancja
luka pisze:A znacie może jakieś autoryzowane sklepy gdzie można Rometa kupić? Interesuje mnie szczególnie Łódź :)
z tego co widziałam to salon firmowy znajduje się na ulicy ul.S.Dubois 3

ODPOWIEDZ