Spała

Ustawiamy się na treningi MTB treningi Szosowe i innego rodzaju jak i na wspólne wyprawy.
Redzio

Spała

Post autor: Redzio » 04 lip 2016, 14:57

W tym temacie kto chce niech się wypowiada i orientacyjnie opisze czy chciałby/chciałaby wybrać się do Spały zahaczając o miejscowość Dętka. Ja zbytnio nie znam trasy ale z tego co się orientuję to byłaby to wycieczka chyba głównie asfaltem, wiem że są na forum osoby które preferują jazdę asfaltem i są również te dla których jazda asfaltem to nie jazda. Dla tego założyłem temat aby poznać wasze zdanie czy w ogóle ktoś był by chętny na taką wycieczkę. Przyznam się bez bicia iż osobiście wolę jeździć asfaltem choć mam rower MTB, nie wiem dlaczego ale wolę, Maksiu już o tym wie ;)

Dobra koniec zrzędzenia - piszcie jak Wy na to się zapatrujecie.

Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: Spała

Post autor: filipaldi » 04 lip 2016, 15:17

I tak nic z tego nie wyjdzie.Bo tu z forum to chyba 3/4 nigdy nie siedzialo na rowerze , na Rs-ach załóż wydarzenie to znajdziesz chetnych

Redzio

Re: Spała

Post autor: Redzio » 04 lip 2016, 15:22

Bo chodzi o to żeby ludzi ruszyć z forum i przy okazji z RS. Ja wiem że może ciężko komuś wyruszyć w kilku/kilkunastu kilometrową wycieczkę, ale wieże że kiedyś zbierze się spora grupa osób z forum i pojedziemy wspólnie na wycieczkę.

Poza tym ludzie z RS zawsze mogą dołączyć do nas na forum i w tedy będzie grupka z forum która zawsze pojedzie w trasę. Przecież nikt nikomu nie broni dołączenia do nas na Bike Łódź.

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Spała

Post autor: Maksiu » 04 lip 2016, 15:27

No moje trasy i Redzia się lekko mijają, ale nie znaczy że nie możemy się ustawić i jechać. W czasie drogi pójdziemy na kompromis i będzie git ;)
@filipaldi, skąd stwierdzenie że
3/4 nigdy nie siedzialo na rowerze
?

Ja z chęcią się wybiorę ale mam napięty grafik do końca przyszłego tygodnia (w tym tygodniu do czw. może coś popołudniu), później wyjeżdżam i tak co chwila coś.

Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: Spała

Post autor: filipaldi » 04 lip 2016, 15:45

Maksiu pisze:No moje trasy i Redzia się lekko mijają, ale nie znaczy że nie możemy się ustawić i jechać. W czasie drogi pójdziemy na kompromis i będzie git ;)
@filipaldi, skąd stwierdzenie że
3/4 nigdy nie siedzialo na rowerze
?

Ja z chęcią się wybiorę ale mam napięty grafik do końca przyszłego tygodnia (w tym tygodniu do czw. może coś popołudniu), później wyjeżdżam i tak co chwila coś.
Stwierdzenie nie tylko moje a skąd takie? po niektórych postach jak poczytasz też dojdziesz do takiego wniosku

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Spała

Post autor: Maksiu » 04 lip 2016, 16:21

No nie powiem, coś w tym jest co mówisz.

Awatar użytkownika
babawkasku
Maniak
Maniak
Posty: 126
Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: Spała

Post autor: babawkasku » 04 lip 2016, 23:20

Ja chcę, jeszcze nie byłam.

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Spała

Post autor: Maksiu » 04 lip 2016, 23:31

Ja też wiele rzeczy chcę :P

Awatar użytkownika
BertRob
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2016, 17:49

Re: Spała

Post autor: BertRob » 05 lip 2016, 17:50

Kiedy i gdzie zbiórka :)

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Spała

Post autor: Maksiu » 05 lip 2016, 22:05

Kolegę BertRob to zapraszam pierw do działu http://bikelodz.pl/przywitaj-si%C4%99-f3/ :)

Zablokowany