Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Piszemy tutaj o wszelkiego rodzaju akcesoriach rowerowych i odzieży.
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Promo w lidlu :-)

Post autor: Maksiu » 29 cze 2016, 23:44

Z tego co pamiętam ostatni rzut SPD był w zeszłym roku na lato a wcześniej dłuuuugo nic więc prawdopodobnie masz buty ubiegłoroczne. Jak się sprawują ? Długo je używasz ?

Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: Promo w lidlu :-)

Post autor: Artur9720 » 29 cze 2016, 23:56

Ja przez allegro kupiłem. Czy ubiegłoroczne nie jestem pewien ale pewnie tak. Kupiłem w kwietniu i do tej pory nic się nie stało :-)
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Promo w lidlu :-)

Post autor: Maksiu » 29 cze 2016, 23:58

To pewnie zeszłoroczne, wcześniejsze rzuty SPD były o wiele wiele wcześniej a nie sądzę aby ktoś je chomikował tyle czasu :)
To super że się sprawują, bo cenowo też nie były mega drogie jak na SPD, ale tutaj zdania są podzielone. Jak zawsze wszystkim się nie dogodzi.

Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: Promo w lidlu :-)

Post autor: Artur9720 » 30 cze 2016, 00:30

Dokładnie tak. Zobaczymy za jakiś czas w jakim stanie będą :) .
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Promo w lidlu :-)

Post autor: Maksiu » 30 cze 2016, 22:21

Ktoś coś kupił ?
Ja wyrwałem rękawiczki a koszulka, jak mówiłem, z rozmiarówką w cały świat więc nie kupiona. Swoją drogą miałem rację że słaby rzut, nic w lidlu na Zana nie zniknęło w całości a pamiętam jak bywało że o 8 mega kolejka i po przebiciu się do stoiska już były resztki bo ludzie się bili prawie. Widać że rynek się już nasycił tego typu towarami bądź ludzie patrzą już coraz częściej na jakość produktów.

Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: Promo w lidlu :-)

Post autor: Artur9720 » 30 cze 2016, 23:48

Nie jest to moim zdaniem słaba jakość. Ja kupiłem 2 koszulki, spodenki, okulary i tą śmieszą pompkę. Też byłem na Zana. :-)
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Promo w lidlu :-)

Post autor: Maksiu » 01 lip 2016, 09:24

To zależy jaka rzecz. Koszulki i spodenki (bez wkładki !) są ok, softszel to nieporozumienie, zwykła cerata z zerem przewiewu, nie jest to moja opinia ale wystarczy poszukać w sieci. Mało kto ocenia je pozytywnie. Za okulary podziękuję, wolę dopłacić i brać z Decathlona coś chociaż dużo osób je poleca. Jak ktoś mało jeździ lub rzadko zmienia szkła to te okularki są warte uwagi. Pompki stacjonarne ok, z małymi nie miałem styczności. Sakwy czy podsiodłowa jest spoko. Lampki ok jeśli ktoś jeździ pod wieczór po mieście i tylko po mieście. Z nimi życzę dużego powodzenia np. w lesie. Złe korzenie tylko na Was czekają :D Narzędzia rowerowe od biedy mogą być.
Narzędzia z biedronki / lidla czy aldi to nieporozumienie. Nikt mi nie powie że ich narzędzia są dobre, chyba że dla dziecka. Narzędzia ręczne to po prostu jeden wielki bubel nie wart swoich pieniędzy. Przerobiłem nie jedno narzędzie i praktycznie każde padło przy remoncie mieszkania (po pierwszym lub jakimś tam z kolej użyciu). Naprawdę nie robiłem tam jakiś cudów, tylko podstawowe prace, dedykowanymi do tego narzędziami. Nie robiłem ze śrubokręta podbijaka czy coś w tym stylu. Osobiście nigdy już nie kupię tych bubli. Lepiej dopłacić i kupić coś solidnego. Te produkty narzędziopodobne można przyrównać do Top Tools, Topex czy Toya czyli pełna amatorka. Z elektronarzędzi się nie wypowiem bo nie kupuję ich tam.

Tak z grubsza wygląda moja opinia co od produktów rowerowych a jeśli chodzi o narzędzia to nigdy więcej, no chyba że ktoś robi coś od dzwonu ale i tutaj może się mocno przejechać. Wiadomo że cena też robi swoje ale bez jaj aby rozwalić wkrętak na rozkręcaniu kostki/złączki ! Można by tutaj pisać i pisać ale rozmowy o narzędziach to kompletnie inny temat.

Jeśli czytasz ten tekst to gratuluję Ci wytrwałości bo się lekko rozpisałem :)

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Post autor: Diodek_pl » 12 mar 2018, 00:24

Dziś lidl wrzuca ofertę rowerową https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?id=527&week=1
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Post autor: Łukasz » 29 mar 2018, 01:17

Akcesoria rowerowe w Lildlu między innymi sakwy oferta od 03.04 - https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?i ... aleAttr=pl

Awatar użytkownika
Krasnalek89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2019, 09:02
Imię: Krasnalek89

Re: Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Post autor: Krasnalek89 » 30 kwie 2019, 09:12

Lubię te lidlowo/biedronkowe akcesoria rowerowe. Fajne rzeczy w przyzwoitej cenie. Byle nie kaski :D Kiedyś córa oglądała kask w Biedrze, ale - model nie nadawał się do niczego. Był bardzo zabudowany, przez co nie było szans na dobrą wentylację, a jak się jeździ latem, w upalne dni, to trzeba zwracać uwagę na każdy szczegół. Koniec końców kaski zamawialiśmy przez internet.

ODPOWIEDZ