Oświetlenie

Piszemy tutaj o wszelkiego rodzaju akcesoriach rowerowych i odzieży.
Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Oświetlenie

Post autor: pszemoo » 11 cze 2017, 20:23

A z której części Łodzi jesteś?

Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

Re: Oświetlenie

Post autor: karolk » 11 cze 2017, 20:28

Aktualnie Retkinia. Niedaleko zakładu Gillette 

Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

Re: Oświetlenie

Post autor: karolk » 12 cze 2017, 23:12

pszemoo pisze:Jak już się zaopatrzysz to daj znać jak wrażenia. Gdzie konkretnie można dostać przerabiane Convoy'e? Rozważam zakup porządnego dodatkowego światła po ostatniej wycieczce po lesie o zmroku ;)
Już mam swoją sztukę  :lubie-to 
Obrazek
Przepraszam za jakość, nie mam dobrego aparatu w telefonie. Niestety wracałem mpk i zdjęć na żywo nie robiłem. Ogółem jestem bardzo zaskoczony jak to cudo mocno świeci. Są tam jakieś wzmocnione diody czy coś takiego. Wybrałem z reflektorem na rower bo szeroko i fajnie świeci. Jak chcecie to kiedyś podzielę się fotami z nocy jak to świeci.

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Oświetlenie

Post autor: Witboj » 14 cze 2017, 14:34

No to, żeby się dobrze sprawdziła. Jak juz pisałem ja mam dwie sztuki oświetlenia - jedno świeci niedaleko i szeroko, drugie robi za "długie". Ta moja ma nasadki, które zakładasz i masz światło rozproszone ale ja tego nie uzywam.

Co do ceny - no w Militariach najtaniej nie jest dlatego pisałem o Bywordzie

Ja swoją mam od 10 -ciu lat używaną w deszczu , po upadkach itd. Idę o zakład, że zrozumiesz za jakiś czas, skąd ta różnica w cenie ;-)

Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

Re: Oświetlenie

Post autor: karolk » 14 cze 2017, 22:59

Mylisz się. Mnie nie bawi coś na lata, i tak czy siak ją pewnie za jakiś czas zmienię. A z tego co się dowiedziałem to podmiana będzie tylko 1 max 2 części. Ewentualnie dokupię drugą i będę miał dwie + akcesoria w cenie jednej Twojej. Ewentualnie trochę dołożę. Ja lubię rzeczy które można modyfikować i dlatego ta latarka mi się tak  bardzo spodobała.

Obrazek

W ogłoszeniu ma zdjęcia nieporównywalnie lepszej jakości, gdzie widać ja ten kolimater szeroko świeci. Moje foto z telefonu to jakieś nieporozumienie wyszło :P

Jak ktoś będzie chciał namiar na sprzedającego to mogę dać znać, tylko niech napisze. Jest z Łodzi więc warto ugadać się na odbiór osobisty by nie płacić za wysyłkę. 

Awatar użytkownika
vizir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2017, 21:29
Imię: Piotrek

Re: Oświetlenie

Post autor: vizir » 17 cze 2017, 21:51

Czołem. Można prosić namiary na tego sprzedawcę ? Jest opcja odbioru osobistego w weekendy ?

Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

Re: Oświetlenie

Post autor: karolk » 17 cze 2017, 22:59

Convoy 

Nie mam pojęcia, ja umawiałem się w tygodniu. Najlepiej sam zapytaj.

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Oświetlenie

Post autor: Diodek_pl » 02 lip 2017, 01:59

Widzę że przewija się tutaj temat oświetlenia marki Convoy. 
Pozwólcie że Wam pomogę i zaproszę Was na stronę www.diodek.pl gdzie opisuję oświetlenie dla rowerzystów.
Jeżeli ktoś zaczyna swoją przygodę z latarkami zapraszam do kompendium wiedzy na temat jak rozpocząć swoją przygodę z latarkami Convoy s2+ i jakie akcesoria do niej dobrać. Jeżeli to będzie mało tutaj znajdziecie opis latarki Convoy s2+ od A do Z.

Korzystając z okazji rozpoczęcia tematu proszę abyście podzielili się jakiego Wy światła używacie na swoich rowerach.

Oczywiście gdyby ktoś z forumowiczów miał jakieś pytania niech pisze.

Pozdrawiam.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
morales
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2017, 11:49
Imię: Pawel

Re: Oświetlenie

Post autor: morales » 09 sie 2017, 12:30

A co powiecie w temacie czołówek? Czy możecie polecić coś powyżej stu lumenów i z możliwością montowania na rowerze? Szukałem po rankingach i znalazłem coś takiego http://1rblog.pl/latarka-czolowa-ranking...najlepsza/ ale chyba jedyna odpowiednia tutaj to https://www.ceneo.pl/29613505 z tym, że jest dość droga. Chcę żeby się sprawdzało do jazdy w terenie 

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Oświetlenie

Post autor: Diodek_pl » 10 sie 2017, 01:46

A którą z tych lampek, i jak, masz zamiar zamontować na rowerze ? Poza tym 100 lm. to żaden wynik. 
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

ODPOWIEDZ