Reorganizacja forum

Sprawy organizacyjne forum.
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Reorganizacja forum

Post autor: Maksiu » 13 lip 2016, 21:20

W związku z dużymi nieporozumieniami na forum proponuję aby każdy dał swoje 3 grosze co USUNĄĆ z forum aby było przejrzyściej. Na chwilę obecną wiele z tematów się dubluje, posty ciężko jednoznacznie określić do którego działu dodać a forum dopiero raczkuje. Ja jako moderator też mam często dylemat czy ganiać za coś czy nie. Jak ponagle to jakieś baby* wypisują że się nagle ostatnio czepiam :-)
1. Kompletna reorganizacja regulaminu - tutaj niech Redzio zadziała. Wiele rzeczy nie jest jasnych. Tematy typu gdzie jedziemy w sobotę czy RS jako jeden zbiorczy czy każda sobota = nowy wypad= nowy temat (sensowniej, nie ma zamieszania). Tutaj trzeba jasno określić co i jak.
2. Proponuję dalsze odchudzanie działów (tak jak proponowałem i zostało zrobione z działem handlu), konkrety może później, zobaczę czy moja wizja pokrywa się z Waszą. Dla przykładu dział Opinie / Testy / Pytania to to samo co Akcesoria rowerowe . Wspominałem o tym ale coś cisza w temacie. Dalej Poradnik rowerowy i Osprzęt rowerowy to jeden pies. Tylko odpowiednio je zmodyfikować.
3. Wsparcie, wysyłacie no te zgłoszenia na moda :-)

* zbieżność przypadkowa :-D

Awatar użytkownika
Mike_Bike
Gaduła
Gaduła
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2016, 17:06
Mieszkam w: Łódź

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Mike_Bike » 13 lip 2016, 22:40

Ja bym prosił dodanie wątku literatury/artykułów itp. w kolarstwie górskim
„To jest Moja prawda, ale Ty sprawdzaj, jaka jest Twoja” ;)

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Maksiu » 13 lip 2016, 23:34

Pisałem abyście wypowiedzieli się w sprawie usuwania a nie dodawania :?
Ale skoro tak, to proszę, oto Twój wątek.

Redzio

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Redzio » 14 lip 2016, 08:22

@Maksiu myślę że teraz jest ok. Co nieco ogarnąłem. A teraz kilka zdań ode mnie - Ogłoszenie parafialne.

Bardzo proszę przed założeniem tematu jakiegokolwiek aby zakładać go w odpowiednim dla niego dziale, jeśli nie jesteście pewni czy taki temat już istnieje czy też nie na górze forum jest "szukajka" ikonka lupy, dużo czasu wam nie zajmie wpisanie hasła/zapytania aby sprawdzić czy dany temat już jest czy nie.
Co się stanie gdy napiszecie temat który już istnieje? temat zostanie zamknięty i wyląduje w koszu. Dbajmy o porządek na forum.

Zablokowany