[Pomysły] Halo !

Sprawy organizacyjne forum.
Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

[Pomysły] Halo !

Post autor: karolk » 17 cze 2017, 23:04

Czy to forum to żyje ? Czy trafiłem tutaj na jego koniec ?

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Halo !

Post autor: Łukasz » 08 lip 2017, 14:40

Żyje. To prawda, ze aktywność ostatnio mocno spadła. Mam nadzieję, że to niebawem się zmieni. 

Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

Re: Halo !

Post autor: karolk » 06 sie 2017, 15:31

Raczej wątpię. I to widać gołym okiem. Admin nowy może by wprowadził jakiś powiew świeżości na forum ?

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Halo !

Post autor: Łukasz » 07 sie 2017, 23:34

karolk, masz jakieś propozycje? Jeśli tak, to napisz je proszę. :) 

Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

Re: Halo !

Post autor: karolk » 08 sie 2017, 00:30

A co ja mam Ci powiedzieć ? Przejrzałem całe forum, dużo roboty nie ma, i widziałem że było dobrze około roku temu. Po czym się wykruszył trochę skład, najbardziej aktywni użytkownicy już w zasadzie od dawna nic nie piszą. Pewnie poszły jakieś spięcia, a przynajmniej wnioskuje po tym co widać w postach. Dalej, bezsensowne zamknięcie tematów - bez powodu, składki na gadżety które nie wypaliły i zamiast kombinować dalej sprawa olana. Co jakiś czas niektóre tematy są chyba kasowane całkowicie, bo ich nie widzę. Skoro o zamykaniu mowa http://bikelodz.pl/viewtopic.php?f=34&t=172&start=20 lub http://bikelodz.pl/viewtopic.php?f=42&t=163 i temat zamknięty. Takich kwiatów jest pełno, tylko po co to ? Nikt nie zgłaszał że rozwiązany jest temat. Nie jestem na forach od wczoraj i pierwszy raz widzę takie coś. 
Rozmawiałem z niektórymi tutaj i podzielają moje zdanie - to forum umiera i nikt go nie wyciągnie. Nawet nikt się nie stara to zrobić. Z Łodzi bezpośrednio macie tylko jedną konkurencję, ale ona idzie innym tropem więc w zasadzie pole macie wolne.
Zaraz pewnie padnie odpowiedź, czemu ja tego nie zrobię ? A tylko ja tutaj istnieje ? Chyba od rozkręcania tego jest góra tzn. admini, moderatorzy i kto tam jeszcze jest u Was. Użytkownicy sami przyjdą jak zobaczą że coś się dzieje.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Halo !

Post autor: Łukasz » 08 sie 2017, 00:59

Chciałem po prostu zobaczyć Twój punkt widzenia. Widzę, że nie tylko ja zauważyłem tendencje do zamykania tematów, jestem za tym aby to zmienić, tylko muszę przejrzeć całą zawartość forum. Przejęcie forum przeze mnie nastąpiło nawet nie miesiąc temu i potrzebuję jeszcze trochę czasu na zapoznanie się ze strukturą forum i przystosowanie go do moich planów. Z gadżetami nie wypaliło, choć z tego co widziałem były osoby chętne. Wina poprzedniego administratora, że po problemie z agencją nie pociągnął tematu dalej. Być może do tego wrócę. Dziękuje za Twój obszerny post. 

Awatar użytkownika
karolk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2017, 23:25
Imię: Karol

Re: Halo !

Post autor: karolk » 08 sie 2017, 15:46

Jak na mój gust reanimuj swoich znajomych którzy coś tutaj działali. Wystarczy wejść w użytkowników i posortować po ilości postów. Pierwsze dwie strony to dość aktywni użytkownicy (na tle całości) z dawnych czasów, niestety ich aktywności urywają się pod koniec tamtego, a na początku tego roku. Co poniektórzy coś tam poskrobali później, ale to kropla w morzu. Nie wiem czy popsztykaliście się o coś, czy co, ale ciężko mi to stwierdzić skąd nagle to porzucenie forum. Jestem za świeży by cokolwiek powiedzieć. Kolejna bezsensowność to rangi, masz jakiegoś redaktora który wrzucił kilka postów na zasadzie kopiuj-wklej. No ok, można i tak, ale jego aktywność w tym roku to aż 2 posty ! Ciekawy redaktor. Kolejny kwiat, "Specjalista" - Panda Team. Od czego jest owy specjalista ? Naklepał aż 15 postów przez taki czas. Jego pomoc, jako specjalisty, to śmiech na sali. Jeden z moderatorów - Góral. 2 miesiące bez aktywności w postaci samego logowania, daje do myślenia jak zależy mu na forum. Witboj jako jedyny coś tutaj pomaga jak widać. Jest 2-óch partnerów, co z nimi ? Pomijając brak aktywności to w jakim sensie są partnerami ? Ani promocji z nimi nie ma (tzn. teraz, kiedyś chyba bidony czy koszyki można było zgarnąć od BeBike) ani nie dają jakiś okazji dla forumowiczów.

Jeżeli faktycznie chcesz to ogarnąć, to czeka Cię niezłe sprzątanie tutaj po poprzedniku który, mówmy otwarcie, dał ciała. Odnoszę wrażenie że przerosło go prowadzenie forum i tyle.

Awatar użytkownika
Gryzak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2016, 09:46

Re: Halo !

Post autor: Gryzak » 11 sie 2017, 18:30

Kolega Karol ma sporo racji, ludzie mają to do siebie że wstydzą się zacząć, więc tu admin powinien nakręcać
tematy a reszta poleci jak kula śnieżna.

Jakieś przykładowe tematy: MTB zawody blisko Łodzi ostatnio na Rochni wrześniu w Buczek, Rawa Mazowiecka

Pogadaj z organizatorami, może jakiś konkurs.

Co jeszcze??? Przez jakiś czas była taka "chmurka" 4 ostatnich tematów, to było super. Było wiadomo co aktualnie dzieję, nie przeglądając całego forum.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Halo !

Post autor: Łukasz » 11 sie 2017, 19:30

Karolk, pomału zaczynam razem z [font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]Witboj[/font] ogarniać temat z tymi zamkniętymi tematami. Z rang zostały osoby zdegradowane, zostawiłem jeszcze partnerów tylko (muszę zbadać jeszcze temat)

Gryzak, pozwoliłem sobie połączyć Twoje posty. Dzięki za propozycje.

Ogólnie temat przenoszę do Pytania / Problemy / Pomysły

Awatar użytkownika
Gryzak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2016, 09:46

Re: [Pomysły] Halo !

Post autor: Gryzak » 11 sie 2017, 21:33

Pisałem z takimi odstępami bo byłem w pracy i robiłem to po cichaczu. Jeśli będę mógł w czymś pomóc to pisz ;)    

ODPOWIEDZ