Akcja promujemy Bike Łódź

Sprawy organizacyjne forum.
Awatar użytkownika
Góral
Gaduła
Gaduła
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2016, 16:00
Mieszkam w: Łódź

Akcja promujemy Bike Łódź

Post autor: Góral » 01 cze 2016, 09:07

Witajcie. Postanowiłem założyć temat gdzie napiszę o tym i owym. A konkretnie o tym żeby wypromować forum w mediach społecznościowych. Każdy chyba ma konto na facebooku więc to nie jest kupę roboty żeby podesłać link do forum znajomym oczywiście tym którzy interesują się rowerami bo nie ma sensu myślę żeby na siłę kogoś przekonywać do jazdy rowerem. I raczej nie potrzeba sztucznego tłoku na forum, którzy założą konto i raz napiszą a potem będą nie aktywni.
Myślę że jeśli każdy z nas udostępni u siebie na osi czasu fan page lub adres forum to już będzie bardzo dużo. Przecież to nas nic nie kosztuje, a w ten sposób forum się rozrośnie i nabierze użytkowników którzy będą pisać.
Po za tym, tak mi się wydaje że należą się wielkie brawa dla Redzia za to że wpadł na tak mega super pomysł z założeniem łódzkiego forum rowerowego. Ja jestem zachwycony ponieważ mam gdzie pogadać o rowerach oraz pogadać z super ludźmi których łączy pasja "rowery".

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Akcja promujemy Bike Łódź

Post autor: Maksiu » 01 cze 2016, 12:19

Marketing szeptany w tym wypadku jest wskazany :)
Jeśli mamy jakiegoś grafika to może w wolnej chwili i przy natchnieniu stworzyć jakiś baner / logo ? Jak ktoś ma www może podlinkować do forum.
Opcjonalnie jak ktoś chce może wykorzystać aktualne logo i wrzucić na swoją stronę Obrazek

Redzio

Re: Akcja promujemy Bike Łódź

Post autor: Redzio » 01 cze 2016, 12:22

Jeśli ktoś chce nasze logo w pełnej rozdziałce to pisać na PW to podeślę.

Awatar użytkownika
Reset
Gaduła
Gaduła
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2016, 15:37
Mieszkam w: Konstantynów Łódzki

Akcja promujemy Bike Łódź

Post autor: Reset » 01 cze 2016, 12:24

Akcja prowokacja :D hehe nie no świruje. Jasne że podam dalej info o forum bo jest tego warte.

Awatar użytkownika
Rowerowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2016, 14:12
Mieszkam w: Łódź

Re: Akcja promujemy Bike Łódź

Post autor: Rowerowy » 09 cze 2016, 19:50

Czy mi się wydaje, czy forum lekko przygasło? ej no Panowie i Panie co jest. Wiem że rozkręcenie świeżego forum jest trudne ale trzeba próbować nie możemy dać szybko umrzeć temu forum.

Redzio

Re: Akcja promujemy Bike Łódź

Post autor: Redzio » 09 cze 2016, 19:53

Wiadomo nie zawsze każdy może siedzieć na forum non stop, ja robię co mogę aby rozbujać forum. Mam jednak nadzieję że z czasem wszystko się wyklaruje.

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Akcja promujemy Bike Łódź

Post autor: Maksiu » 09 cze 2016, 23:23

Rowerowy pisze:Czy mi się wydaje, czy forum lekko przygasło?
To na co czekasz ? Klep posty, ja przypilnuję by były zgodne z regulaminem ;)

Zablokowany