[Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Dział przeznaczony do ogłaszania i rozstrzygania naszych konkursów.
Redzio

[Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: Redzio » 02 lis 2016, 19:14

ZAPRASZAMY DO KONKURSU!
Regulamin konkursu.

§ 1. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Northtec MTB Zimą 2017” (zwanego dalej „Konkursem”) jest Forum Bike Łódź oraz Mazovia MTB.
2. Niniejszy Regulamin określa zasady przeprowadzenia Konkursu, zasady uczestnictwa w Konkursie, nagrody, sposób wyłonienia laureata Konkursu oraz przekazania przyznanej nagrody.
3. Konkurs będzie trwał od dnia 3 Listopada 2016 r. do dnia 3 Styczeń 2017 r.
4. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

§ 2. Zasady uczestnictwa w Konkursie
1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zwana dalej „Uczestnikiem”. Osoby, które nie ukończyły 18 lat i nie posiadają pełnej zdolności do czynności prawnych, mogą brać udział w Konkursie wyłącznie za zgodą ich prawnych opiekunów. W przypadku braku takiej zgody, wykluczona jest możliwość udziału takich osób w Konkursie.
2. Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik musi łącznie spełnić następujące warunki:
a) zarejestrować konto w serwisie http://www.bikelodz.pl („forum”).

§3. Zasady konkursu
Do uczestników konkursu należy zaprojektowanie trasy MTB w Łodzi lub regionie łódzkim, z jak najbardziej zróżnicowanym terenie do przejazdu. Zaprojektowanie trasy musi posiadać wzniesienia, różnorodność podłoża czyli np. asfalt, las odcinki do sprintu. Trasę należy zaprojektować w aplikacjach mobilnych takich jak: Endomondo lub Strava.

§4. Nagroda
Nagrodą w konkursie jest jeden pakiet startowy w zimowej edycji Northtec MTB Zimą (wygrywa tylko 1 osoba mająca konto na forum Bike Łódź)

§5. Postanowienie końcowe
Uczestnik konkursu musi mieć konto na forum. Uczestnik ze swoją zaprojektowaną trasą musi podać na forum w podanym dziale link do swojej trasy wraz z godziną - trasa musi mieć minimum 22 km i musi być to pętla. Akceptujemy aplikacje Endomondo lub Strava.

Swoje zaprojektowane trasy "linki" do nich proszę wklejać w tym temacie.

Awatar użytkownika
Lutoslaw
Maniak
Maniak
Posty: 51
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:00
Mieszkam w: Łódź-Andrzejów

Re: [Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: Lutoslaw » 26 lis 2016, 13:08

Podzielę się z Wami moja trasą treningową. Żeby spełniała wymogi trasy na maraton trzeba by Jeszcze mocno nad nią popracować.

https://www.endomondo.com/routes/840019035

Start/meta należałoby przesunąć na ulice Kosodrzewiny za przejazd kolejowy. Ja zwyczajowo umawiam się z kumplami przy tej małej picerii Peperoncini.
Przed 2 km ruchliwy kawałeczek, samochody skręcają z pierwszeństwem w prawo ( Frezjowa ) a rowerem prosto w szutr. Od 3,5 km zaczyna się lekki podjazd zakończony większą górką na 5 km po płytach betonowych (kopalnia stoki) dalej zjazd ( trochę piachu i kamieni jest adrenalina) .
Za 7km największa wada tej trasy trzeba przekroczyć bardzo ruchliwa trasę 72 (ul. Brzezińska). około 9,5 km najbardziej niebezpieczny zjazd, sporo kamieni i koleiny. Tuż za 10 km skręt w singla i pod górę (łatwo przegapić) potem kolejno na 11 i 12 km podobne podjazdy ostatni najtrudniejszy.
Pomiędzy Grabiną a Plichtowem asfalt chodź ja bardzo lubię podjazd do 14 km i potem bardzo szybki zjazd w stronę Byszewy. Ten odcinek prosi się o modyfikację trzeba by poszukać jakiej bocznej polnej drogi. 16 km przejeżdżamy pod autostradą i pierwsza w prawo, bardzo fajny podjazd na jedno z większych wzniesień w okolicy. 18 km znów trzeba się przebić przez ruchliwa trasę 72 a dalej piękny Wiączyń Las . Powrót do mety niestety asfaltem po umiarkowanie ruchliwej ul. Malowniczej ( ale są podjazdy).

Oczywiście gdyby ktoś chciał się przejechać to ja bardzo chętnie "oprowadzę"

Awatar użytkownika
Panda Team
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 15 cze 2016, 11:24

Re: [Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: Panda Team » 07 gru 2016, 12:59

Wiem, że w regulaminie jest napisane że uwzględnia tylko pliki tras z endo i stravy, ale może mały aneksik na plik kml. z google earth :)

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: [Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: pszemoo » 07 gru 2016, 21:39

A nie da się kml zaimprotowac w endo albo stravie a pozniej zrobic export do gpx?

Awatar użytkownika
Panda Team
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 15 cze 2016, 11:24

Re: [Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: Panda Team » 09 gru 2016, 10:30

Nigdy tego nie sprawdzałem, ale może i się da tak zrobić :)

Redzio

Re: [Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: Redzio » 27 gru 2016, 13:27

Panda Team pisze:Wiem, że w regulaminie jest napisane że uwzględnia tylko pliki tras z endo i stravy, ale może mały aneksik na plik kml. z google earth :)
Jasne, myślę że  nie ma sensu już ingerować w regulamin, wystarczy że weźmiemy pod uwagę również pliki kml z google earth

Awatar użytkownika
Gryzak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2016, 09:46

Re: [Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: Gryzak » 03 sty 2017, 22:14

To moja trasa "Las Łagiewnicki"  https://www.strava.com/activities/818673509  objazd zrobiony 02.01.2017 godzina 12:31 

Redzio

Re: [Mazovia MTB] Northtec MTB Zimą 2017

Post autor: Redzio » 05 sty 2017, 15:40

Zwycięzca konkursu niebawem dostanie od nas wiadomość o wygranej.

Zablokowany