W Rs raczej brak sporów

Dział przeznaczony do luźnych dyskusji.
Awatar użytkownika
Mike_Bike
Gaduła
Gaduła
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2016, 17:06
Mieszkam w: Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Mike_Bike » 07 lip 2016, 12:24

filipaldi pisze:
Mike_Bike pisze:
filipaldi pisze:
W dzień są,ale prawie zawsze wyjeżdżamy poza miasto, Mam pytanie uznajesz tylko Ddrki?
Jak najbardziej jestem za tym, aby jezdzic po roznym terenie, ale plaskim i trwalym :D bo nie mam super sprzetu aby sie wbijac na jakies wzniesienia badz strome zjazdy
No cóż to raczej kariery nie zrobisz , my lubimy jezdzić polami , lasami i nikt nie płacze że jest górka.
I nie zasłaniaj się rowerem że się nie nadaje .Na szosie jeździłem po polach a inna osoba przejechała lasy Grotnickie tez na kolarce
Myślę , że kolega też nie zaczynał swojej przygody z rowerem od szybkich jazd i stromych zjazdów :) Także uwagi w tym stylu sa niepotrzebne. Nie każdy jest takim hardkorem ;)
„To jest Moja prawda, ale Ty sprawdzaj, jaka jest Twoja” ;)

Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: filipaldi » 07 lip 2016, 13:47

Mike_Bike pisze:
filipaldi pisze:
Mike_Bike pisze:
Jak najbardziej jestem za tym, aby jezdzic po roznym terenie, ale plaskim i trwalym :D bo nie mam super sprzetu aby sie wbijac na jakies wzniesienia badz strome zjazdy
No cóż to raczej kariery nie zrobisz , my lubimy jezdzić polami , lasami i nikt nie płacze że jest górka.
I nie zasłaniaj się rowerem że się nie nadaje .Na szosie jeździłem po polach a inna osoba przejechała lasy Grotnickie tez na kolarce
Myślę , że kolega też nie zaczynał swojej przygody z rowerem od szybkich jazd i stromych zjazdów :) Także uwagi w tym stylu sa niepotrzebne. Nie każdy jest takim hardkorem ;)
Zawsze uwielbiałem pola lasy.Pierwszy wyjazd jaki pamiętam to na rowerku z komunii i zdarta facjata od szaleństw.Takze te uwagi jak najbardziej potrzebne
A co szybkiej jazdy to jest pojecie względne dla niektórych 15km/h to juz jest zawrotna prędkośc

Awatar użytkownika
babawkasku
Maniak
Maniak
Posty: 126
Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: babawkasku » 07 lip 2016, 20:05

Chyba zaraz Wam założę temat "Rozwiązywanie sporów na Bike Łódz" :P

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Maksiu » 08 lip 2016, 00:18

Babawkasku, wal na moda, bez dwóch zdań ! Jak coś podpisuje się rękami i nogami abyś miała globalmoda :D

Awatar użytkownika
babawkasku
Maniak
Maniak
Posty: 126
Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: babawkasku » 08 lip 2016, 23:10

Maksiu pisze:Babawkasku, wal na moda, bez dwóch zdań !
Chesz doprowadzić do tragedii?! Opamiętaj się( póki nie jest za poźno) :D

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Maksiu » 08 lip 2016, 23:13

Tragedia to będzie bez Ciebie ;)

ODPOWIEDZ