W Rs raczej brak sporów

Dział przeznaczony do luźnych dyskusji.
Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

W Rs raczej brak sporów

Post autor: filipaldi » 27 cze 2016, 13:55

Akurat w tej grupie rzadko kiedy a powiedział bym że wcale nie dochodzi do konfliktów.

Awatar użytkownika
Reset
Gaduła
Gaduła
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2016, 15:37
Mieszkam w: Konstantynów Łódzki

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Reset » 27 cze 2016, 14:27

filipaldi pisze:Akurat w tej grupie rzadko kiedy a powiedział bym że wcale nie dochodzi do konfliktów.
No to rzadko kiedy czy wcale? bo trochę nie jasne jest to co piszesz. Po drugie w każdej grupie zawsze pojawiają się jakieś nie jasności itd. Nie ma ludzi idealnych.

Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: filipaldi » 27 cze 2016, 14:58

Powiem tak, miedzy jezdzącymi ze sobą juz 2-3 lata nigdy ,Może zle sie wyraziłem ale miałem na myśli to ze ktos przyjedzie pierwszy raz trafi na piachy ,mocne tempo to rzuca rowerem i stroi fochy ale nim sie nie przejmujemy bo i tak więcej go nie widzimy.

Awatar użytkownika
Reset
Gaduła
Gaduła
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2016, 15:37
Mieszkam w: Konstantynów Łódzki

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Reset » 27 cze 2016, 15:15

ale nim sie nie przejmujemy bo i tak więcej go nie widzimy.
To kiepsko jeżeli się nie przejmujecie :( według mnie nie każdy jest zawodowym kolarzem i radzi sobie we wszystkich warunkach. Do każdego trzeba podchodzić indywidualnie. A zdarzyło się że ktoś rzucał rowerem?

Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Artur9720 » 27 cze 2016, 15:44

Reset. Żeby grupa była zgrana i nie było konfliktów trzeba wybierać ludzi a nie na siłę zapraszać kogo się da.Takie jest moje zdanie. :-) Po drugie taka jest ta grupa jak komuś nie pasuje może dołączyć do innej grupy. Np Łódzkie pttk :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)

Awatar użytkownika
Fred
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2016, 10:23
Mieszkam w: Zgierz

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Fred » 27 cze 2016, 15:48

Ale dyskryminacja :D wybieracie sobie osoby z którymi chcecie jeździć? dobrze zrozumiałem? a Ci co nie nadążają to Game Ower? no słabo to wygląda naprawdę.

Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Artur9720 » 27 cze 2016, 16:04

Każdy może jeździć z tą grupą. Nikt nikomu nie zabrania jeździć. To ludzie sami ewentualnie rezygnują. Po drugie pojedź z tą grupą na wycieczkę i sam zobacz jak jest. Nawet jak ktoś jedzie wolniej to pomagamy sobie wzajemnie ( np. tworzymy tunele :) ). Najważniejsza sprawa jak ktoś nie nadąża to czekamy na zakrętach. W tej grupie na wycieczkach jeszcze nikt się nie zgubił. :)
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)

Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: filipaldi » 27 cze 2016, 16:43

Dokładnie nikt nikogo nie dyskryminuje, grupa jest otwarta, kazdy ma prawo założyc wydarzenie i napisac że bedzie zamulanie . Przyjedz zobacz sam jak jest, z rtesztą gdzieś tu jest opis osób z forum które zaczeły z nami jezdzić , i po kazdej wycieczce wracają z uśmiechem na ustach do domu

pozdro
Ja kończe temat

Awatar użytkownika
babawkasku
Maniak
Maniak
Posty: 126
Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: babawkasku » 27 cze 2016, 20:40

Dodam od siebie na zachętę, że ja zamulam, a mimo to nie rzuciłam rowerem. Tylko nie ma co stroić fochów :D

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: W Rs raczej brak sporów

Post autor: Maksiu » 27 cze 2016, 20:51

Nie rzuciłaś bo jesteś spokojna czy rower za ciężki ? ;)
Moim zdaniem jak ktoś się mocno przeliczy na trasę to niech odpuści i wraca do domu zamiast marudzić że za szybko, za ciężko itp. Ogółem skąd pomysł na taki temat ? Nie dojrzałem jakiś zatarć na forum by ktoś czepiał się RS-ów i przygód z nimi związanych.

ODPOWIEDZ