Jak przełamać się po wypadku i wsiąść na rower?

Doznałeś(aś) wypadku na terenie Łodzi? chcesz dostać porady co dalej? opisz sytuację w tym dziale,postaramy Ci się pomóc.
Redzio

Re: Jak przełamać się po wypadku i wsiąść na rower?

Post autor: Redzio » 07 maja 2017, 09:47

Myślałem że moja blokada będzie trwać w nieskończoność. Ostatnio zaczynam śmielej jeździć. Faktycznie jest tak jak pisaliście trzeba wsiąść na rower może na sam początek gdzieś gdzie nie ma aut ani za wiele ludzi. Ja tego schematu nie wykonałem ale od razu wyjechałem na miasto w tłum ludzi i samochodów. I powiodło się, może to brzmieć dziwnie i może dla nie których jest to niezrozumiałe dlaczego można mieć jakąś "blokadę" przed jazdą rowerową ale niestety tak jest po wypadku. Pewnie każdy ma inaczej, jeden wsiądzie szybciej na rower drugi musi się otrząsnąć po tym złym doświadczeniu. U mnie to trochę trwało.

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Jak przełamać się po wypadku i wsiąść na rower?

Post autor: Witboj » 07 maja 2017, 18:23

Brawo TY! :-)

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Jak przełamać się po wypadku i wsiąść na rower?

Post autor: pszemoo » 07 maja 2017, 19:08

Brawo Redzio!! Tak trzymaj :)

Awatar użytkownika
nowa89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2018, 15:41
Imię: Magda

Re: Jak przełamać się po wypadku i wsiąść na rower?

Post autor: nowa89 » 06 lut 2018, 15:56

witam kochani też miałam wypadek rok temu dziś byłam na strychu sprawdzic czy ujade rowerem i usiadłam ale nie wykonałam ruchu jazdy proszę napiszę mi ktoś czy jakoś z tym sobie poradzil? będę tu odwiedzać forum buziaki pozdrawiam

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Jak przełamać się po wypadku i wsiąść na rower?

Post autor: Łukasz » 08 lut 2018, 02:42

Witaj Magdo. Nie ma recepty na przełamanie się. Koledzy wyżej opisali pewne sposoby. Jednak trzeba pamiętać, że u każdego z nas czas jaki będzie potrzebny do przełamania się może być różny. Trzymam kciuki za Twój powrót na rower.

Awatar użytkownika
Koronowa
Gaduła
Gaduła
Posty: 40
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:50
Imię: Daria

Re: Jak przełamać się po wypadku i wsiąść na rower?

Post autor: Koronowa » 02 sie 2023, 15:36

Z doświadczenia wiem, że to prawda, że nie ma recepty na przełamanie się, niestety... Dla jednego to będzie łatwiejsze i bez problemu natomiast drugi może mieć już gorzej i będzie się bał przez jakiś czas. Na pewno zależy to od skutków powypadkowych

ODPOWIEDZ