Witamy na największym forum rowerowym w Łodzi.Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi na pytania rowerowe, praktyczne porady, informacje o wydarzeniach

Awatar użytkownika
babawkasku

Maniak
Autor tematu
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: Ile można czekać na serwis roweru...

12 lip 2016, 00:33

Czepiacie się coś ostatnio :D

Awatar użytkownika
Maksiu

Stały Bywalec
Mieszkam w: Łódź

12 lip 2016, 21:07

Czasu na serwis czy ogółem? :)
W pierwszym przypadku sezon a w drugim bo zaczyna się robić misz masz na forum. Co sama zresztą zauważyłaś.

Awatar użytkownika
Daniel867

Nowicjusz

26 cze 2017, 10:07

Oj nawet bardzo długo...I to nawet w takim Decathlonie;/

Awatar użytkownika
Witboj

Moderator
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

26 cze 2017, 16:10

No i właśnie dlatego rowery serwisuje sobie sam :-) Centrownicę do kół też mam własną.

Awatar użytkownika
Lutoslaw

Gaduła
Mieszkam w: Łódź-Andrzejów

27 cze 2017, 22:18

Po Mistrzostwach Województwa Łódzkiego tuż przed kolejnymi zawodami oddałem rower do serwisu na sprawdzenie tylnego hamulca i centrowanie tylnego koła. Jako że po "starej znajomości" i przekonałem serwis że za 2 dni zawody zrobił mi poza kolejnością. Roboty mają zatrzęsienie jak zostawiałem maszynę to się przeraziłem rowerów napakowane równo z drzwiami - sezon w pełni. Co ciekawe w maju było chłodno i zdołali się obrobić i nie było kolejek.
Chyba zawdzięczam życie serwisowi http://wildbike.pl/ bo gdybym miał niesprawny albo nawet słaby hamulec to było by marnie. Dwie okrutne trasy z szalonymi zjazdami (bez dokręcania prędkość 50km/h) 15.06 Puławy i 17.06 Janów Lubelski.