My dla Was
Re: My dla Was
tylko wszędzie ten podpis "Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka"
Re: My dla Was
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"cudowne dziecko dwóch pedałów" 
Re: My dla Was
Podpis można skasować, ja go nie mam
- babawkasku
- Maniak

- Posty: 126
- Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
- Mieszkam w: Zgierz/Łódź
Re: My dla Was
Ok, na pewno będzie wygodniejszy. Bo takie pisanie to katorga
dzięki za pomysł.
Re: My dla Was
też polecam tapatalka, szczególnie jak nie macie dostepu do wiekszego ekranu

