Na dzisiejszym spotkaniu z Redziem zostało przytoczone kilka spraw które pewnie wdrożymy tutaj z czasem ale pierw pytanie do Was - naszych forumowiczów.
Jakie tematy / treści chcieli byście widzieć na forum ?
Piszcie konkretnie czego Wam brakuje tutaj i co zachęciło by Was do jak najczęstszego odwiedzania nas, w końcu forum to nie tylko administracja ale przede wszystkim użytkownicy. Bez Was to sami za dużo nie zdziałamy



