Suplementy do diety

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
wrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:34
Imię: Tomek

Suplementy do diety

Post autor: wrs » 13 paź 2019, 11:45

Witam wszystkich,

Obecnie jestem na redukcji i poszukuję jakiś sumpentow, mianowicie jakiegoś wspomagacza w postaci spalacza tłuszczu, coś na mniejsze łaknienie i jakiś suplement który doda mi energii po pracy

Na diecie jakieś kilogramy znikają, lecz problem jest z tłuszczem szczególnie na brzuchu, dlatego chciałbym wprowadzić narazie proste treningi w domu i do tego chce coś co może mi dodać siły by ćwiczyć

Jeśli to pomoże to 182cm wzrostu, ok 80kg, 5 posiłków, w domu jakieś brzuszki, pompki

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Suplementy do diety

Post autor: Diodek_pl » 13 paź 2019, 14:37

Witaj.
PURE CLINICAL Burn. Tyle że nie są to suple jak Olimp z zieloną herbatą czy coś w tym stylu. To jest silny termogenik i takie rzeczy już bierzesz na własną odpowiedzialność. O ile pamięć mnie nie myli, to musisz do niego coś dobrać, aby poprawić efekt, ale tutaj już musisz gadać na odpowiednich forach.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
dustins
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:23
Imię: Damian

Re: Suplementy do diety

Post autor: dustins » 15 paź 2019, 14:39

Ewentualnie kreatyna. Ze względu na jego zdolność do zwiększania wydajności i energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu zmęczenia, jest przydatna dla prawie każdej aktywnej osoby. Mozna ją brać zarówno przy krótkich jak również i przy dłuzszych dystansach bo tutaj i tutaj da dobre działanie. Jest to szczególnie przydatne dla osób uprawiających sporty, które wymagają krótkich, powtarzalnych ruchów o dużej mocy . Obejmuje to też jazdę na rowerze.
Poprawia wydajność ale rownież i regenerację po treningu.

Awatar użytkownika
Ćwir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:03

Re: Suplementy do diety

Post autor: Ćwir » 14 lut 2020, 11:40

wrs pisze:
13 paź 2019, 11:45
Witam wszystkich,

Obecnie jestem na redukcji i poszukuję jakiś sumpentow, mianowicie jakiegoś wspomagacza w postaci spalacza tłuszczu, coś na mniejsze łaknienie i jakiś suplement który doda mi energii po pracy

Na diecie jakieś kilogramy znikają, lecz problem jest z tłuszczem szczególnie na brzuchu, dlatego chciałbym wprowadzić narazie proste treningi w domu i do tego chce coś co może mi dodać siły by ćwiczyć

Jeśli to pomoże to 182cm wzrostu, ok 80kg, 5 posiłków, w domu jakieś brzuszki, pompki

Moim zdaniem nie powinieneś tutaj kierować sie głównie kupowaniem suplementów ale powinieneś włączyć do aktywnośći ćwiczenia wytrzymałościowe
rower
bieganie
ewentualnie orbitrek
Jesli nie masz chęci chodzenia na siłownie to polecam kupić sobie urządzenie do domu. Sam ostatnio kupiłem sobie orbitrek, postawiłem go sobie w dużym pokoju przed telewizorem oraz regularnie na nim ćwicze. Kupowałem na Spokey Z czasem ćwiczenia coraz bardziej wciągają i człowiek nie odczuwa tak bardzo tego wysiłku.
Dzieki temu schudniesz o wiele szybciej oraz bez suplementów.

Awatar użytkownika
chances
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:20

Re: Suplementy do diety

Post autor: chances » 23 cze 2020, 13:47

wrs pisze:
13 paź 2019, 11:45
Witam wszystkich,

Obecnie jestem na redukcji i poszukuję jakiś sumpentow, mianowicie jakiegoś wspomagacza w postaci spalacza tłuszczu, coś na mniejsze łaknienie i jakiś suplement który doda mi energii po pracy

Na diecie jakieś kilogramy znikają, lecz problem jest z tłuszczem szczególnie na brzuchu, dlatego chciałbym wprowadzić narazie proste treningi w domu i do tego chce coś co może mi dodać siły by ćwiczyć

Jeśli to pomoże to 182cm wzrostu, ok 80kg, 5 posiłków, w domu jakieś brzuszki, pompki
W takim razie polecam po prostu więcej ćwiczyć. Niestety ale brzuszki to największy problem osób ćwiczących. Zwykle zbudowanie tej okolicy ciała zajmuje najwięcej czasu oraz pochłania najwięcej wysiłku. Kilka brzuszków czy pompek raczej Ci nie pomoże. Musisz tutaj wprowadzić intensywny i regularny trening i nie załamywać się, jak nie będziesz widział rezultatów. Bo czesto trzeba na to poczekać dłuzej.

Z suplementów polecam bcaa. Pozwoli Ci to na intensywniejszy trening tak wiec przyrost masy mięsniowej automatycznie rownież będzie wiekszy i mozesz osiagnąć tutaj lepsze rezultaty.
Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://swiatsupli.pl/blog/czy-bcaa-dziala/

Awatar użytkownika
dastan
Gaduła
Gaduła
Posty: 47
Rejestracja: 22 wrz 2022, 07:13

Re: Suplementy do diety

Post autor: dastan » 04 wrz 2023, 12:28

W kolarstwie wiele osób poleca karnozynę.

Karnozyna to aminokwas, który naturalnie występuje w mięśniach. Jest ona związana z poprawą wydolności fizycznej, a także ma potencjalne właściwości antyoksydacyjne i neuroprotekcyjne.

Warto jest zerknąć sobie na stronę:

https://karnozyna.com/

Jest tutaj opis jej działania.

ODPOWIEDZ