Czy wybieracie się gdzieś na wakacje

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
chances
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:20

Czy wybieracie się gdzieś na wakacje

Post autor: chances » 29 cze 2020, 10:55

W tym roku?

jesli tak to gdzie ?

Awatar użytkownika
Ćwir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:03

Re: Czy wybieracie się gdzieś na wakacje

Post autor: Ćwir » 29 cze 2020, 12:42

Planowalem wypad za granicę, jednak sytuacja nieco zweryfikowała te plany i raczej nie bede planował niczego takiego. Wiem, że granice są otwarte do niektórych krajów ale nie mam ochoty wyjeżdżać, pewnie w przyszłym roku coś takiego zaplanujemy. Chcemy wybrać się w kilka miejsc w Polskę, mianowicie na pewno odwiedzimy Bieszczady oraz Góry Świętokrzyskie bo dawno już tam nie byliśmy.

No i chciałbym wybrać się w tym roku na kurs kajakarstwa. Zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs z M canoe , nad czym w sumie od lat myślałem. Mają oni kursy na kajakarstwo profesjonalne.

Awatar użytkownika
wartam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:57

Re: Czy wybieracie się gdzieś na wakacje

Post autor: wartam » 22 paź 2021, 07:48

A ja byłem w tym roku za granicą. Wybraliśmy sie na Kretę. W przyszłym roku również planujemy gdzieś polecieć ale jeszcze nie wiem gdzie. MOże do Chorwacji albo na Cypr?

No i planujemy oczywiscie kilka weekendów w Polsce W listopadzie wybieramy się na kilka dni do Kolesina ( jak zresztą co roku).

Świetny obiekt o bardzo dobrym standardzie. Dobra kuchnia oraz możliwosć zabiegów spa.

Awatar użytkownika
jacektermos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2021, 11:00
Mieszkam w: Zgierzu
Imię: Jacek

Re: Czy wybieracie się gdzieś na wakacje

Post autor: jacektermos » 15 gru 2021, 11:12

Fajnie jest sprawdzać różnego rodzaju oferty, które na pewno będą miały formę indywidualnych wyjazdów. Fajne są takie właśnie agencje.

Awatar użytkownika
wissienka
Gaduła
Gaduła
Posty: 37
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:32
Imię: Oliwia

Re: Czy wybieracie się gdzieś na wakacje

Post autor: wissienka » 29 gru 2021, 09:50

Ja z uwagi na pandemię tylko do siebie na wieś :) Ten rok jeszcze odpuścimy zagraniczne wojaże :)

Awatar użytkownika
Lotmi
Maniak
Maniak
Posty: 84
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:11

Re: Czy wybieracie się gdzieś na wakacje

Post autor: Lotmi » 27 lut 2023, 10:51

Jescze nie mam planów. Ale wiem na pewno, ze wybiorę się na tydzień albo dwa nad jezioro Białe. W zeszłym roku tam wypczywałam i bardzo dobrze mi się spędzało czas. Wynajęłam domek nad jeziorem Białym, konkretnie w szyszce: https://szyszka-okuninka.pl/ Domek z polecenia znajomych bo tam byli :)
I naprawdę fajne miejsce:
kominek
czysto
poza tym ruska bania
Jak na noclegi w Okunince to reprezentują naprawdę wysoki poziom

ODPOWIEDZ