Trądzik rożowaty

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
chances
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:20

Trądzik rożowaty

Post autor: chances » 20 lip 2020, 09:48

Niestety ale mam trądzik rózowaty i nasila się z wiekiem.
Czy są jakieś sposoby aby sobie z tym poradzić?

Awatar użytkownika
Ćwir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:03

Re: Trądzik rożowaty

Post autor: Ćwir » 20 sie 2020, 10:05

Zła wiadomość: Jest to typ skóry tak wiec jesli masz takie skłonności to bedziesz je miał potem. Niestety ale nic tutaj nie pomoże.
medme.pl/artykuly/kosmetyki-na-tradzik-rozowaty-jak-znalezc-skuteczne,73601.html
Dobra wiadomość: Za pomocą odpowiedniej pielęgnacji mozna znacznie zmniejszyć objawy tradziku rożowatego. Polecam na pewno stosowanie odpowiednich kosmetyków o dobrym składzie, takich które są do niego przystosowane (poczytaj sobie o serii kosmetyków Acne rose). Liczy się tez odpowiednia dieta oraz picie dużych ilości wody codziennie. Unikaj słonca, opalanie się moze nasilać objawy trądziku.

Awatar użytkownika
wartam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:57

Re: Trądzik rożowaty

Post autor: wartam » 22 paź 2021, 07:46

Choruję na trądzik rózowaty i co pomogło? Udanie się do dermatologa. Wcześniej próbowałem wielu kosmetyków, wielu leków ale leczenie samodzielnie dawało coraz gorsze rezultaty.

Chodziłem tam na konsultacje.

Awatar użytkownika
wissienka
Gaduła
Gaduła
Posty: 37
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:32
Imię: Oliwia

Re: Trądzik rożowaty

Post autor: wissienka » 29 gru 2021, 09:51

Mnie niestety domowe metody leczenia nie pomagały. dopiero terapia dermatologiczna okazała się skuteczna.

Awatar użytkownika
j.ziemowit
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2023, 11:24
Imię: Jacek

Re: Trądzik rożowaty

Post autor: j.ziemowit » 23 lut 2023, 08:10

Też mam w rodzinie parę osób, które chodziły z tym do dermatologa. U mnie większe problemy wywołał trądzik grudkowy, który przez kilka lat niemiłosiernie mi dokuczał. W końcu zacząłem szukać informacji na temat odpowiedniej pielęgnacji i po konsultacji z lekarzem zrobiłem sobie kurację przy pomocy kosmetyków specjalnie przeznaczonych dla skóry z trądzikiem. Teraz stosuję kremy oczyszczające, toniki i kremy nawilżające, które skutecznie zwalczają trądzik i jednocześnie dbają o moją skórę.

ODPOWIEDZ