Jakie serwis w łodzi ?

Dyskusje o stylach jazdy i odżywianiu.
Awatar użytkownika
milosz99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2016, 19:48

Jakie serwis w łodzi ?

Post autor: milosz99 » 09 maja 2016, 07:50

Cześć czy możecie polecić jakiś dobry serwis rowerowy w Łodzi? Chodzi o regulację przerzutki, nie moge sobie z nią dać rady.

Redzio

Re: Jakie serwis w łodzi ?

Post autor: Redzio » 09 maja 2016, 10:20

Z tego co słyszałem to dobry serwis ma Gold Sport na Żeromskiego. Fakt jest taki że również bikemia na ale u nich jest drogo więc raczej Gold Sport.

Awatar użytkownika
milosz99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2016, 19:48

Re: Jakie serwis w łodzi ?

Post autor: milosz99 » 09 maja 2016, 18:42

Dzięki wielkie za pomoc ;)

Redzio

Jakie serwis w łodzi ?

Post autor: Redzio » 10 maja 2016, 08:17

Nie ma sprawy, służymy pomocą.

Odświeżam temat.

Również mogę ci polecić super serwis na ul.Legionów przy ul. Żeromskiego, prowadzi go starszy facet ale zna się na rzeczy. Wczoraj regulowałem u niego tylną przerzutkę. Tak więc bardzo Ci go polecam. Jeśli chcesz do niego numer telefonu to odezwij się do mnie na PW.

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Jakie serwis w łodzi ?

Post autor: Maksiu » 28 maja 2016, 00:38

Owy serwis na Legionów 51 prowadzi P. Ryszard Kasiński, zawodnik MTB o którym aż dziw bierze że nie słyszałeś :) Fakt, zna się na fachu i doskonale sobie radzi z rowerami, ale lubi robić wszystko od zera więc nie dokończy czegoś gdy Ty np. zrobiłeś część naprawy i z jakiegoś powody nie możesz jej dokończyć tylko naprawa będzie "od początku". Terminy na umówienie strasznie długie więc nie polecam gdy zależy na czasie, w szczególności gdy trwa sezon. Chyba że jakaś pierdoła to można się dogadać nawet tego samego dnia.

Redzio

Jakie serwis w łodzi ?

Post autor: Redzio » 28 maja 2016, 09:59

Maksiu dokładnie tak, mieszkam rzut beretem od Legionów i serwisuję u Pana swój rower. To prawda że zna się na rzeczy.

ODPOWIEDZ