Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Ustawiamy się na treningi MTB treningi Szosowe i innego rodzaju jak i na wspólne wyprawy.
Awatar użytkownika
Majki
Maniak
Maniak
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:40
Mieszkam w: Łódź, Bałuty

Re: Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Post autor: Majki » 05 lip 2016, 14:58

Redzio pisze:
hmmm stawiam na niepowodzenie że coś z tego wyjdzę przez forum
Widzę Filip że coś nie wierzysz w nasze możliwości :D to dobra Panie i Panowie wielka mobilizacja i jedziemy pokażmy że nie wymiękniemy :D :lubie-to :lubie-to
można to obstawiać jak Rowerowej Łodzi? tam jest pytanie, którego dnia zostanie wypożyczony milionowy rower, a tutaj np. kiedy uda się wspólna przejażdzka :D

Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Post autor: filipaldi » 05 lip 2016, 16:43

Maksiu pisze:Ale optymiści :D
To trzeba zorganizować temat i już, Postawić przed faktem dokonanym, inaczej gdybanie będzie w nieskończoność.
Konkrety już były , fakt dokonany też , było wydarzenie i nic z tego nie wyszło.
Także realistycznie podchodząc do tematu wycieczki z forum dam wam radę: ODPUŚCIE SOBIE !!!!

Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Post autor: Artur9720 » 05 lip 2016, 16:49

Potwierdzam były. Ewentualnie jak ktoś nie chce jechać daleko to może w granicach miasta coś wypalić.
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Post autor: Maksiu » 05 lip 2016, 21:39

Po co te nerwy? Temat był założony tylko w celu rozeznania i konkretnie pod siebie (czyli mnie) i pisałem to na luzie a wątek zrobił się po całości o spotkaniach, błędach, że nic z tego i w ogóle jacy my jesteśmy bleee.
Nie będę komentował tego i reszty bo ja o niebie a Wy o chlebie.
Modyfikuje pierwszy post i przyjmijmy że wątek ten tyczy się masowego wypadu.

Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Post autor: filipaldi » 05 lip 2016, 22:09

Maksiu pisze:Po co te nerwy? Temat był założony tylko w celu rozeznania i konkretnie pod siebie (czyli mnie) i pisałem to na luzie a wątek zrobił się po całości o spotkaniach, błędach, że nic z tego i w ogóle jacy my jesteśmy bleee.
Nie będę komentował tego i reszty bo ja o niebie a Wy o chlebie.
Modyfikuje pierwszy post i przyjmijmy że wątek ten tyczy się masowego wypadu.
Kolego tu nie chodzi o to czy ktoś jest blee, tylko o brak waszego zdecydowania .Może pojadę a może nie .Fajnie że próbujecie cos zdziałać ale żeby to nie zakończyło się tak jak Łódzki oddział 80 rowerów, wielkim fiaskiem

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Post autor: Maksiu » 05 lip 2016, 22:35

Ja pisałem że chce się zorientować z prostego powodu, nie mam aktualnie czasu o czym część z Was wie bo rozmawialiśmy. Jak mi się młyn skończy to spoko, z chęcią wybiorę się w sb lub ndz z Wami na wypad ale teraz wybaczcie, inne priorytety.
Bardziej chyba dziwi mnie to że nikt inny się nie może umówić, poza osobami znającymi się z RS-ów czyli Ty, Artur czy Babawkasku. W tematach się zgłaszają a na żywo już ich nie widzicie o czym sami piszecie.
Co do zdecydowania, napisać miejsce, datę i już. Kto ma być to będzie i nie przejmuj się tym tak. Nigdy wszystkim nie dogodzisz.

Awatar użytkownika
Mike_Bike
Gaduła
Gaduła
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2016, 17:06
Mieszkam w: Łódź

Re: Luźne trasy w tygodniu i nie tylko

Post autor: Mike_Bike » 07 lip 2016, 12:22

Ja chętnie mogę się wybrać ;) Trzeba zobaczyć członków forum :)
„To jest Moja prawda, ale Ty sprawdzaj, jaka jest Twoja” ;)

Zablokowany