Wyprawa Czarnym Szlakiem Wzniesień Łódzkich

Ustawiamy się na treningi MTB treningi Szosowe i innego rodzaju jak i na wspólne wyprawy.
Awatar użytkownika
soku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 08:24
Mieszkam w: Łódź/Retkinia

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: soku » 25 lut 2017, 12:36

13 ja również

Awatar użytkownika
Sokół
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:12

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Sokół » 09 mar 2017, 16:49

Bardzo fajna inicjatywa.

W zeszłym roku władze PKWŁ dobrze odnowiły oznaczenia szlaku zastępując dotychczasowe malowane znaki nowymi tabliczkami, umieszczonymi dość często więc stosunkowo łatwo utrzymać się na właściwym przebiegu szlaku :)

Co do roweru zdecydowanie polecam MTB, szlak w wielu miejscach ma nawierzchnię dość ciężką jak na inne rowery (pełno kamieni polnych, grząski piach, czy coś a ta tłuczeń z torowiska kolejowego).

W Grzmiącej i Woli Cyrusowej (Kolonia) warto zobaczyć Kościóły Mariawitów, W Sybierii i Moskwie porobić sobie zdjęcia pod tabliczkami z nazwami miejscowości (w końcu w jeden dzień przejechać z Moskwy do Syberii to osiągnięcie ;) )

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Witboj » 07 maja 2017, 18:41

Pora potwierdzić ostatecznie obecność. Kto jedzie?

Awatar użytkownika
MaxPan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:21
Mieszkam w: Górna

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: MaxPan » 08 maja 2017, 13:40

Fajna inicjatywa, szkoda tylko że nie mogę jechać z wami. A będzie może kiedyś jakaś kolejna wycieczka? macie w planach jakiś cykl wycieczek?

Redzio

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Redzio » 08 maja 2017, 14:22

Oczywiście że jadę.

----

Wycieczka planowana jest na Sobotę lecz istnieje opcja przesunięcia wycieczki ze względu na pogodę jaka może być w ten weekend. W prognozach pogody zapowiadają nawet lekkie przymrozki oraz lekki deszcz. Więc będziemy monitorować prognozy pogody aby Was kochani zawczasu poinformować o ewentualnym przesunięciu wycieczki. Zakładamy że nikomu z Was nie chciałoby się potem kurować i leczyć przeziębienia.

Pogoda na Sobotę "podobno" ma być znośna 17°C zachmurzenie duże https://pogoda.interia.pl/prognoza-na-w ... Id,1198387

----

Jednak jedziemy moi drodzy.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 07:56 przez Redzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Witboj » 11 maja 2017, 18:17

No kurcze, a ja niestety nie mogę. W ostatniej chwili plany uroczystości rodzinnej zmieniły mi priorytety. Powodzenia, mam nadzieję, że następnym razem mi się uda dołączyć. Bardzo Was przepraszam.

Redzio

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Redzio » 11 maja 2017, 18:30

Kurcze szkoda Witek :(

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Witboj » 14 maja 2017, 14:06

Pojechaliście z Lutosławem czy odwołane całkiem?

Redzio

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Redzio » 14 maja 2017, 14:14

Pojechaliśmy z Lutkiem, zrobiliśmy 112 km.

Awatar użytkownika
Lutoslaw
Maniak
Maniak
Posty: 51
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:00
Mieszkam w: Łódź-Andrzejów

Re: Wyprawa Czarnym Szlakiem Wznieśień Łódzkich

Post autor: Lutoslaw » 14 maja 2017, 21:30

Pomimo że była to pierwsza wspólna wycieczka organizowana przez forum było bardzo fajnie. Było co jechać były straty w ludziach i sprzęcie był piach krew i pot ;) . Myślę że Ci którzy z nami pojechali i dotrwali do końca są zadowoleni. Mamy troszkę zdjęć i filmiki z wypadu na FB: https://www.facebook.com/bikelodz/ .
Osobiście jestem zadowolony a miałem troszkę obaw ( również moja obecność była pod znakiem ? ).
Ciesze się że ekipa z Pabianic do nas dołączyła. I właśnie to że się poznaliśmy i spędziliśmy wspólnie czas jest najfajniejsze.
Będę miał troszkę czasu i wytchnienia od maratonów to pomyślę nad kolejną trasą.

P.S.

A Witboj żałuj że nie pojechałeś. Widok Redzia krwawiącego i bliskiego śmierci bezcenny :D . Oczywiście żart wszyscy dali radę i jestem z nas dumny.

Zablokowany