Propozycja stworzenia grupy

Ustawiamy się na treningi MTB treningi Szosowe i innego rodzaju jak i na wspólne wyprawy.
Awatar użytkownika
Marecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2018, 02:06
Imię: Marek

Propozycja stworzenia grupy

Post autor: Marecki » 24 paź 2018, 02:30

Witam, przyszedł mi do głowy pomysł by stworzyć grupę rowerową MTB-rekreacja dla osób powyżej 45-u lat. Dlaczego? Ano dlatego że jest na forum zdecydowana większość młodzieży i to oni w głównej mierze umawiają się na rowerowe ustawki. Są na pewno i osoby starsze ale być może nie chcą za bardzo pojeździć z młodszymi lub po prostu krepują się ze względu na sporą różnicę wieku. Myślę że taka grupa miała by sens by spokojnie i bez spiny pojeździć w okolicach Łodzi bez patrzenia na licznik czy aby średnia prędkość nie jest za niska. Oczywiście panie mile widziane. Czasu jest sporo bo listopad za pasem,ale w przyszłym roku na wiosnę można by zacząć działać. Co Wy na to ?

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Propozycja stworzenia grupy

Post autor: Diodek_pl » 24 paź 2018, 15:05

Hej.
Każdy pomysł jest ile widziany. Załóż na początek wątek i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Jak będą chętni to myślę że stworzenie działu dla grupy nie będzie problemem.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Propozycja stworzenia grupy

Post autor: Łukasz » 25 paź 2018, 01:12

Jeśli tylko znajdą się chętni by taką grupę stworzyć to jak najbardziej jestem za. :)

Awatar użytkownika
unikori
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2019, 09:54
Imię: Jan

Re: Propozycja stworzenia grupy

Post autor: unikori » 30 sie 2019, 15:58

Jestem jak najbardziej za stworzeniem takiej grupy ;)

ODPOWIEDZ