Witajcie, :)

Tutaj witamy się z innymi użytkownikami forum Bike Łódź | W tym dziale posty nie są naliczane.
Awatar użytkownika
Magda_Lena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2018, 13:16
Imię: Magda

Witajcie, :)

Post autor: Magda_Lena » 23 lip 2018, 22:01

Cześć. Tu Magda. Zazwyczaj rekreacyjnie przemierzam miejskie i wiejskie drogi, leśne ścieżki i jeszcze inne miejsca w które poniesie mnie brak orientacji w terenie. I tak sobie wymyśliłam, że skoro jazda na rowerze sprawia mi tyle przyjemności to może zrobić krok dalej... I przygotować się do jakiegoś rowerowego wyzwania? I stąd moja obecność tutaj. Liczę na Wasze cenne wskazówki jak to osiągnąć. Pozdrawiam cieplutko wieczorową porą :)

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Witajcie, :)

Post autor: Diodek_pl » 24 lip 2018, 11:20

Witaj na forum. Wyzwanie to dla każdego coś innego. Jeden przejedzie 20 km i jest wyczyn a na drugiemu 100 km nie zaszkodzi. Długie dystanse nie każdy lubi pokonywać solo, więc gdybyś chciała pojeździć z kimś to na forum jest dział do ustawek rowerowych http://bikelodz.pl/viewforum.php?f=22 Pamiętaj tylko o odpowiednim nawodnieniu i jedzeniu przy dłuższym wypadzie. Na forum są o tym wątki.
Jak będziesz mieć jakieś pytania, to pisz śmiało (byle w odpowiednim dziale ;))
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Witajcie, :)

Post autor: Łukasz » 24 lip 2018, 15:40

Cześć Magda. Cieszę się, że do nas zawitałaś. :)

ODPOWIEDZ