Hejka~!

Tutaj witamy się z innymi użytkownikami forum Bike Łódź | W tym dziale posty nie są naliczane.
Awatar użytkownika
Koalia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2018, 09:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Kasia

Hejka~!

Post autor: Koalia » 30 lip 2018, 13:02

Cześć wszystkim :)
Jestem Kasia, jeżdżę na crossie ale przymierzam sie też do kupienia szosy :) ogólnie lubię robić sobie jakieś wycieczki fajnie jakbyśmy mogli zebrać się grupą i razem gdzieś wybrać.

Miłego!

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 288
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Hejka~!

Post autor: Diodek_pl » 30 lip 2018, 20:06

Witaj.
Jak masz ochotę z kimś pokręcić zapraszam do działu o ustawkach http://bikelodz.pl/viewforum.php?f=22 :)
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Hembro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2016, 02:22

Re: Hejka~!

Post autor: Hembro » 01 sie 2018, 00:37

Cześć.
Problem jest taki, że ostatni temat w ustawkach jest z czerwca :)
Ja chętnie spotkałbym się z kimś na jazdę na szosie, ale nie bardzo mogę się określić jak chodzi o czas. Prowadzę własną działalność i mam "elastyczne" godziny pracy. Przeważnie rozciągają się w niesończoność :). Do tego rodzina dobija pozostałe wolne chwile :D Jakby częściej pojawiały się jakieś propozycje to chętnie bym dołączył. Nie widzę się jeszcze w peletonie "naszych" łódzkich szosowych ustawek, ale z jakimiś "amatorami" bym spróbował ;p
Większość moich wyjazdów jest mocno spontaniczna. Wsiadam i jadę jak mam wolną chwilę. Nie widzę możliwości zaproponowania innym wspólnej jazdy, chyba, że na 15 minut przed wylotem;)



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 288
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Hejka~!

Post autor: Diodek_pl » 02 sie 2018, 00:05

Jak założysz temat o ustawce to ostatni będzie z sierpnia br. ;) Nikt nikogo do zakładania tematów nie zmusza, a to że jest mało chętnych to dziwne. W Łodzi rowerzystów nie brakuje.
Doskonale Cię rozumiem, ja sam jak wychodzę na rower to "dowiaduje się o tym" w ostatniej chwili - luka w codziennych obowiązkach. Jednak możesz temat na forum zarzucić. A nóż znajdzie się ktoś z Twojego osiedla i wtedy zgadanie to pikuś.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Redzio

Re: Hejka~!

Post autor: Redzio » 09 wrz 2018, 12:13

Koalia pisze:Cześć wszystkim :)
Jestem Kasia, jeżdżę na crossie ale przymierzam sie też do kupienia szosy :) ogólnie lubię robić sobie jakieś wycieczki fajnie jakbyśmy mogli zebrać się grupą i razem gdzieś wybrać.

Miłego!
Zapraszam do mnie ja również szukam kogoś do jazdy na szosie.

ODPOWIEDZ