Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Piszemy tutaj o wszelkiego rodzaju akcesoriach rowerowych i odzieży.
Awatar użytkownika
bikeandme
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:49
Imię: Jarek

koszulka rowerowa damska

Post autor: bikeandme » 24 cze 2019, 11:34

Ja ostatnio kupiłam koszulkę rowerową damską Rogelli rogelli.pl/koszulki-rowerowe/
i bardzo podoba mi się stosunek jakości do ceny. Bardzo fajnie:) Również ta koszulka z lidla mnie pozytywnie zaskoczyła. Przyjemnie nosi sie obie :)

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Post autor: Diodek_pl » 22 sty 2020, 02:43

Informuję że nie trzeba już polować na ciuchy z Lidla przy promocjach (no może nie tak jak kiedyś :)) bo od jakiegoś czasu ma sklep on-line https://www.lidl-sklep.pl/Odziez-sportowa/h210409
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
antracyt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2017, 09:06
Imię: Maciej

Re: Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Post autor: antracyt » 06 gru 2020, 22:01

Szukałem i szukałem, aż w końcu znalazłem w sklepie internetowym spodnie na rower z membraną przeciwwiatrową:

https://www.lidl-sklep.pl/p/crivit-spod ... p100309459

Miałem już takie wcześniej i świetnie się sprawdzają w taką pogodę.

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Post autor: Diodek_pl » 06 gru 2020, 22:42

Softshell z lidla to cerata. Polecam poczytać w sieci opinie o ich ubraniach. Nazwa softshell to tylko i wyłącznie marketing. Dla "niedzielnych rowerzystów" się nadaje, ale przy częstych treningach itp. lepiej przemyśleć sprawę i może pójść minimum w coś z Decathlonu.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
sorta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 01 lut 2023, 10:36
Imię: Sajmon

Re: Rozmowy na temat odzieży / artykułów rowerowych z marketu (Lidl, Biedronka itp.)

Post autor: sorta » 15 gru 2023, 12:47

Narzędzia nie muszą być znanych marek. Są i takie, gdzie w przyzwoitej cenie można znaleźć coś wartościowego.
Chociaż produktu niektórych firm ciężko zastąpić.
Jesteście w stanie wskazać zastępstwo godne uwagi?

ODPOWIEDZ