Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Piszemy tutaj o wszelkiego rodzaju akcesoriach rowerowych i odzieży.
Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Witboj » 12 lut 2017, 11:49

Rama to podstawa. Skoro rama Ok to i rower będzie przywrócony do stanu poprzedniego.  nadwyżkę kasy zawsze na szosowy można przeznaczyć.


Rozumiem, że chodzi o pana Ryszarada Kasińskiego z Legionów 51? No ja też złego słowa nie przeczytałem w internecie o tym serwisie chyba, że pod kątem dłuższych terminów w sezonie. No ale w sumie co się dziwić - skoro dobry specjalista i ceny umiarkowane to i kolejka musi być.

Nie da się stwierdzić czy 600 zł to drogo czy tanio. Np. spokojnie można wydać 600 zł tylko na pedały więc nie znając poszczególnych cen części i usług nie do zweryfikowania. Mi tam się tylko wydaje, że nie można wyłącznie oceniać serwisu po cenie. Ja tam wolę zapłacić drożej ale mieć pewność, że jest zrobione jak powinno. Przy niskich cenach to trzeba zasuwać jak mrówka na akord, żeby na życie zarobić. Nie ma czasu na pierdoły typu smar anty-zatarciowy czy klucze dynamometryczne.
No ale właśnie ja, odwrotnie niż Redzio, mam do tego serwisu przysłowiowy hektar. Z tym, że tak naprawdę to potrzebuję serwisu jak kiedyś koło będę zaplatał bo całą resztę to mam opanowaną.

Redzio

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Redzio » 12 lut 2017, 13:40

Witboj tak dokładnie chodzi o Pana Ryszarda, według mnie mega fachowiec. Naprawia rowery po najniższych kosztach dla klienta wiem co mówię ponieważ chciał wymienić mi tylko jedną obręcz bo druga była ok, powiedział 
Po co wydawać skoro tylna jest w porządku
Ale ja się uparłem żeby wymienić i tę tylną. I to mnie utwierdziło w przekonaniu że nigdzie nie będę szukał serwisu skoro po 1. facet jest mega uczciwy. 2. patrzy na budżet klienta. 3. w miarę szybka naprawa w sezonie (poza sezonem ekspresowa niemalże) 4. mam do niego rzut beretem. Pan Ryszard jest profesjonalistą nie jeden łódzki serwis "markowy" może się od niego uczyć. A jest w Łodzi kilka takich którzy wyżej s....ą niż wiecie co. Tak więc każdemu polecam Pana Ryszarda z Legionów 51

Awatar użytkownika
szogoon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 09:56

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: szogoon » 28 maja 2019, 09:59

cześć,
dla potomnych - byłem w Be Bike na Krzemienieckiej i mają tam siedzisko żeby sprawdzić szerokość kości tyłka.
Siodełko dobrane, jest o niebo lepiej.

ODPOWIEDZ