Potrącenie rowerzystki na ul Drewnowskiej

Wieści z mediów to dział w którym możecie zamieszczać linki, fragmenty artykułów - pamiętając o zachowaniu informacji o autorze tekstu czy zdjęcia. Szanujmy prawa autorskie!
Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Potrącenie rowerzystki na ul Drewnowskiej

Post autor: Diodek_pl » 08 cze 2018, 21:42

W piątek, 8 czerwca, ok. godz. 7, na przejeździe rowerowym na ul. Drewnowskiej w Łodzi, została potrącona 24-letnia rowerzystka. Uderzył w nią samochód osobowy, który nie ustąpił pierwszeństwa.

Wypadek na Drewnowskiej w Łodzi. Rowerzystka potrącona na przejeździe rowerowym

W piątek, 8 czerwca, ok. godz. 7, na przejeździe rowerowym na ul. Drewnowskiej w Łodzi, została potrącona 24-letnia rowerzystka. Uderzył w nią samochód osobowy, który nie ustąpił pierwszeństwa.
Źródło i galeria : http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/zdje ... m,zid.html
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Potrącenie rowerzystki na ul Drewnowskiej

Post autor: Łukasz » 10 cze 2018, 01:32

Masakra, coraz więcej wypadków z udziałem rowerzystów.

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Potrącenie rowerzystki na ul Drewnowskiej

Post autor: Diodek_pl » 10 cze 2018, 11:59

I w większości powtarza się scenariusz wymuszenia pierwszeństwa. Sam nie raz miałem hamowanie awaryjne na Włókniarzy. Ostatnio rozmawiałem ze znajomym i faktycznie wychodzi że jeżdżenie bez ubezpieczenia rowerowego jest dość ryzykowne. To co zamieszczam w linkach to i tak kropla w morzu wypadków. W tym tygodniu jeden był koło Nowej, i też coś z rowerzystą. W zeszłym tygodniu koło Kaliskiej, ale jakoś nie widziałem słowa o nich w sieci.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

ODPOWIEDZ