Nextbike odda pieniądze za Łódzki Rower Publiczny. Ale można je sobie wykorzystać gdzie indziej

Dyskusje na tematy związane z łódzkim rowerem publicznym.
Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Nextbike odda pieniądze za Łódzki Rower Publiczny. Ale można je sobie wykorzystać gdzie indziej

Post autor: Diodek_pl » 30 lis 2019, 00:47

Łódzki Rower Publiczny kończy działalność w sobotę (30 listopada). Użytkownicy dostaną pieniądze z powrotem przelewem, jeśli podadzą numer konta.
W sobotę ( 30 listopada) kończy pracę system Łódzkiego Roweru Publicznego. Jednak wielu użytkowników ma na koncie firmy Nextbike pieniądze wpłacone jako zaliczki na poczet wypożyczeń. W większości są to niewielkie kwoty, od 10 do 20 zł.

W piątek ( 29 listopada) użytkownicy otrzymali mejle z pożegnaniem od operatora systemu. Zawiera on informacje, co robić dalej.

Każdy użytkownik może otrzymać zwrot pieniędzy. Musi jednak wysłać do firmy Nextbike dyspozycję zawierającą numer konta, imię i nazwisko oraz numer PESEL.

Pieniądze można jednak wykorzystać w innym mieście, które obsługuje firma Nextbike.

Dane osobowe przechowywane przez operatora systemu zostaną przekazane do Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi. Dzięki temu będą mogli być poinformowani o otwarciu nowego systemu rowerów.

W grudniu zacznie się demontaż systemu rowerów. Ma się zakończyć jeszcze w tym roku.

W 2020 roku ma się pojawić nowy operator systemu rowerów miejskich w Łodzi. Przetarg nie został jednak jeszcze rozstrzygnięty.
Źródło i galeria https://lodz.naszemiasto.pl/nextbike-od ... c1-7448009
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Nextbike odda pieniądze za Łódzki Rower Publiczny. Ale można je sobie wykorzystać gdzie indziej

Post autor: Łukasz » 30 lis 2019, 18:31

Przyznam szczerze, że nie miałem okazji skorzystać z ich usług.Więc nie muszą mi nic oddawać. Jestem ciekawy za to jak sobie poradzi z wyzwaniem nowy operator systemu. :)

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Nextbike odda pieniądze za Łódzki Rower Publiczny. Ale można je sobie wykorzystać gdzie indziej

Post autor: Diodek_pl » 30 lis 2019, 23:09

Ja też nie miałem z nim styczności. Ale u mnie to się odbija na fakcie że nie lubię tego typu roweru. Testować też nie mam zamiaru, chyba że na wiosnę. Będą po serwisie i jeszcze w najlepszym stanie ;)
Czy będzie nowy, nie wiadomo, może Nextbike znów wygra...
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Nextbike odda pieniądze za Łódzki Rower Publiczny. Ale można je sobie wykorzystać gdzie indziej

Post autor: Łukasz » 01 gru 2019, 21:17

Oby nie... Lepiej dać szanse jakiejś innej firmie. :)

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Nextbike odda pieniądze za Łódzki Rower Publiczny. Ale można je sobie wykorzystać gdzie indziej

Post autor: Diodek_pl » 01 gru 2019, 23:44

Wyjdzie w praniu. Jak coś będę wiedział, to opublikuję wpis.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

ODPOWIEDZ