Sposób na schudnięcie - jaki?

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
Ćwir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:03

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: Ćwir » 14 lut 2020, 11:43

Opcji jest bardzo wiele
zdrowa dieta
aktywność fizyczna
ograniczenie stresu ( stres bardzo często powoduje że podjadamy a to nie jest takie dobre jeśli chodzi o chudnięcie)

Optymalnie byłoby po prostu zapisac się na siłownie oraz chodzić na nia regularnie chociaż wiem, że często ludzie nie maja takiej mozliwosci, sam nie miałem na przyklad. Tak wiec polecam elektrostymulację. Sa to ćwiczenia, które nie wymagają poświęcania dużej ilości czasu ale można na nich zrzucić sporo kalorii.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2020, 07:33 przez Ćwir, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewela84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2020, 09:34
Imię: Ewelina

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: ewela84 » 17 lut 2020, 09:36

u mnie dobrze sprawdzają się koktajle odchudzające w proszku, którymi mogę zastąpić posiłek ;) duża wygoda i spora pomoc w odchudzaniu

Awatar użytkownika
marchewka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2017, 12:12

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: marchewka » 26 maja 2020, 11:50

Jeśli chcemy stracić na wadze to odpowiednie jedzenie jest bardzo pomocne. Trzeba tylko wybierać dobrej jakości produkty, pamiętać o regularnych posiłkach i w razie jakiegoś głodu między nimi, sięgać po niskokaloryczne przekąski (jak np. https://www.kaufland.pl/konkursy-akcje/ ... kaska.html). Mi takie szybkie i proste dania pomagają uniknąć uczucia silnego głodu i sięgania po jakieś przypadkowe i nie do końca zdrowe słodkości albo słone przekąski. Lepiej mieć pod ręką coś, co dobrze wpływa na nasz organizm i pomaga nam o niego dbać :)

Awatar użytkownika
unikori
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2019, 09:54
Imię: Jan

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: unikori » 28 maja 2020, 12:58

A korzystał ktoś z diet online ? Zastanawiam się jak wygląda kontakt z dietetykiem, czy nie jest utrudniony.

Awatar użytkownika
chances
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:20

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: chances » 11 cze 2020, 09:22

Bieganie
Rower
Odpowiednia dieta (powinniśmy na pewno przyjmować o wiele mniej kalorii niż spalamy bo tylko w taki sposób mozna się odchudzić, raczej nie da się w inny sposób).

No i oczywiście mozna wybrac sie na jakiś masaż odchudzający ;) Ewentualnie taki masaż erotyczny w Warszawie
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2020, 14:38 przez chances, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Smutnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:23
Imię: Darek

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: Smutnik » 27 sie 2020, 12:27

A słyszeliście o czymś takim jak bieżnia Vacu? Moja znajoma zrzuciła na tym 12 kg w 2 miesiące.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2020, 18:10 przez Smutnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
chances
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:20

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: chances » 20 lis 2020, 14:03

Ziemniaki są spoko. Sa w mojej diecie na stałe. Jednak nie jako podstawa diety. Dajcie sobie spokój. Takie diety redukcyjne wcale nie są dobre dla zdrowia.

Polecam dietę paleo. Jest to dieta bazowana na jedzeniu naszych przodków. Oraz praktycznie wyklucza przetworzone jedzenie.Nie jest to dieta redukcyjna, tak wiec powinna dostarczać organizmowi wiele witamin i mikroelementów. Nie chudnie się na niej dużo i szybko. Ale za to w sposób stały oraz bez efektu jojo.
No i nie jest to dieta jakaś trudna do wprowadzenia w warunkach polskich.

No i oczywiście ćwiczenia. Dobre rezultaty daje elektrostymulacja. https://xbodypoland.com/sprzet-ems-actiwave/

Awatar użytkownika
wartam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:57

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: wartam » 22 paź 2021, 07:42

Sposobów na schudniecie jest wiele, niektóre bardziej a niektóre mniej skutecznie. Od siebie polecam jednak skupić się na diecie oraz aktywnośći fizycznej. Bez odpowiedniej diety nie schudnie się. Bez aktywności fizyczej nie utrzyma się utraconych kilogramów ani nie wymodeluje się ciala.

Mogę polecić Suvibox. Jest smacznie, niedrogo oaz jednocześnie posiłki przygotowywane są z dobrej jakosci produktów.

Awatar użytkownika
Lotmi
Maniak
Maniak
Posty: 83
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:11

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: Lotmi » 09 sie 2023, 14:54

Faktycznie dieta pudełkowa jest wygodnym rozwiązaniem. Od siebie polecam nie tylko z uwagi na możliwość schudnięcia, ale równeiż w sytuacji kiedy nie macie ochoty ani czasu na gotowanie samodzielnie. W ostatnim czasie wiele firm oferuje takie posiłki w naprawdę korzystnych cenach, często nie jest to dużo drozsze niż samodzielne kupowanie produktów i przyrządzanie sobie jedzenia. A oszczędza się na tym masę czasu i masię pewność, ze dieta będzie zbilansowana.

Wiele rodzajów zdrowych diet ma Healthy Food

Zerknijcie sobie na ich stronę :)

Awatar użytkownika
wissienka
Gaduła
Gaduła
Posty: 37
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:32
Imię: Oliwia

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: wissienka » 17 sie 2023, 11:12

Moim zdaniem chęć schudnięcia to zmiana nawyków żywieniowych i więcej ruchu. Natomiast w celu utrzymania efektu - powinny być to stałe nawyki, które zostaną z nami również po utracie zbędnych kilogramów. Kolejna kwestia, to znalezienie aktywności, która sprawia nam przyjemność. W moim przypadku to zdecydowanie rower :) Świetnie ćwiczenie cardio, a przy okazji można pozwiedzać ciekawe miejsca
http://szkolenia.avenhansen.pl/artykuly ... ching.html

ODPOWIEDZ