My dla Was

Sprawy organizacyjne forum.
Awatar użytkownika
JaroMir
Maniak
Maniak
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:22

Re: My dla Was

Post autor: JaroMir »

tylko wszędzie ten podpis "Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka"
Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Artur9720 »

:-) z tego korzystam jak wam przeszkadza to inny wpiszę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Maksiu »

Podpis można skasować, ja go nie mam
Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Artur9720 »

Zrobiłem to :-)
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)
Awatar użytkownika
babawkasku
Maniak
Maniak
Posty: 126
Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: My dla Was

Post autor: babawkasku »

Ok, na pewno będzie wygodniejszy. Bo takie pisanie to katorga :) dzięki za pomysł.
Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Artur9720 »

Jest naprawdę wygodny :-)
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)
Awatar użytkownika
Majki
Maniak
Maniak
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:40
Mieszkam w: Łódź, Bałuty

Re: My dla Was

Post autor: Majki »

też polecam tapatalka, szczególnie jak nie macie dostepu do wiekszego ekranu
Zablokowany