My dla Was

Sprawy organizacyjne forum.
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

My dla Was

Post autor: Maksiu »

Witajcie !
Na dzisiejszym spotkaniu z Redziem zostało przytoczone kilka spraw które pewnie wdrożymy tutaj z czasem ale pierw pytanie do Was - naszych forumowiczów.
Jakie tematy / treści chcieli byście widzieć na forum ?
Piszcie konkretnie czego Wam brakuje tutaj i co zachęciło by Was do jak najczęstszego odwiedzania nas, w końcu forum to nie tylko administracja ale przede wszystkim użytkownicy. Bez Was to sami za dużo nie zdziałamy ;)
Redzio

Re: My dla Was

Post autor: Redzio »

Maksiu, Redziem nie "Radziem" :D :D
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Maksiu »

Się czepiasz... Czy Ty widzisz o której ja godzinie klepałem te posty ? No nie masz sumienia, naprawdę :)
Redzio

Re: My dla Was

Post autor: Redzio »

O kurcze, faktycznie. Przepraszam. To Cię usprawiedliwia :)
Awatar użytkownika
Fred
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2016, 10:23
Mieszkam w: Zgierz

Re: My dla Was

Post autor: Fred »

Jak dla mnie to narazie niczego nie brakuje.
Awatar użytkownika
babawkasku
Maniak
Maniak
Posty: 126
Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: My dla Was

Post autor: babawkasku »

Ja bardziej od strony technicznej. Jeżeli mi czegoś brakuje to tylko tego, że w wersji mobilnej wchodząc w zakladke aktywne tematy czy tam nowe posty(nie pamietam) nie widać kto ostatni napisał komentarz. Dlatego też często wchodzę dwa razy w temat myśląc, że ktoś odpisał. Oczywiście da się z tym żyć, ale skoro pytacie... :lol:
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Maksiu »

Mobilnej w sensie tapatalk?
Awatar użytkownika
filipaldi
Maniak
Maniak
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2016, 19:42

Re: My dla Was

Post autor: filipaldi »

Maksiu pisze:Mobilnej w sensie tapatalk?

raczej chodzi jak na smartfonie wejdziesz w forum przez przeglądarke
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Maksiu »

Fakt, nie zajarzyłem w pierwszym momencie. Potwierdzam bład/brak tej opcji. Jest tylko nick usera który zaczynał temat.
Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: My dla Was

Post autor: Artur9720 »

Jest dobre wyjście. Tapatalk. Masz zakładkę nieprzeczytane i wszystko jasne :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)
Zablokowany