tapatalk

Sprawy organizacyjne forum.
Awatar użytkownika
Majki
Maniak
Maniak
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:40
Mieszkam w: Łódź, Bałuty

tapatalk

Post autor: Majki »

temat już był, ale nie został rozwiązany - tapatalk nie pozwala korzystac z forum na iOS. Może uda się coś z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: tapatalk

Post autor: Maksiu »

W weekend rozmawiałem o tym z Redziem, jest to jeden z pomysłów do wdrożenia, cierpliwości.
Redzio

Re: tapatalk

Post autor: Redzio »

Dzisiaj ogarnę tego Tapatalka
Awatar użytkownika
Majki
Maniak
Maniak
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:40
Mieszkam w: Łódź, Bałuty

Re: tapatalk

Post autor: Majki »

genialnie, teraz wszystko będę miał w jednym miejscu. czekam z niecierpliwością :)
Redzio

Re: tapatalk

Post autor: Redzio »

Już powinno wszystko śmigać. Sprawdźcie czy działa i dajcie znać.
Awatar użytkownika
Góral
Gaduła
Gaduła
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2016, 16:00
Mieszkam w: Łódź

Re: tapatalk

Post autor: Góral »

Jest elegancko, wszystko śmiga u mnie aż miło.
Awatar użytkownika
Majki
Maniak
Maniak
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:40
Mieszkam w: Łódź, Bałuty

Re: tapatalk

Post autor: Majki »

Wszystko tak jak trzeba, dzięki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: tapatalk

Post autor: Maksiu »

Test tapatalk...

EDIT :
Śmiga
Zablokowany