nie wydaje Wam się, że kolejne zakładanie tematu jest bez sensu?
(prawie) Każdy nowy użytkownik zakłada temat zamiast np. dopisywać post do jednego ogólnego tematu?
Większy porządek będzie i żadnego sztucznego nabijania postów
dział Przywitaj się
- babawkasku
- Maniak

- Posty: 126
- Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
- Mieszkam w: Zgierz/Łódź
Re: dział Przywitaj się
ja podzielam uwagę 
Re: dział Przywitaj się
Ogółem jest dużo roboty tutaj. Ale to już rola admina.
Co do nabijania postów, wystarczy wyłączyć licznik w dziale i po problemie.
Swoją drogą to temat ten bardziej do działu "sprawy organizacyjne" niż "przywitaj się". Przenoszę.
Co do nabijania postów, wystarczy wyłączyć licznik w dziale i po problemie.
Swoją drogą to temat ten bardziej do działu "sprawy organizacyjne" niż "przywitaj się". Przenoszę.
Re: dział Przywitaj się
według mnie dział zbędny - zostawić gdzieś jeden post, gdzie gdy ktoś ma ochotę może napisać.
-
Redzio
Re: dział Przywitaj się
Naliczanie postów w dziale "przywitaj się" zostało wyłączone.

