dział Przywitaj się

Sprawy organizacyjne forum.
Awatar użytkownika
Majki
Maniak
Maniak
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:40
Mieszkam w: Łódź, Bałuty

dział Przywitaj się

Post autor: Majki »

nie wydaje Wam się, że kolejne zakładanie tematu jest bez sensu?
(prawie) Każdy nowy użytkownik zakłada temat zamiast np. dopisywać post do jednego ogólnego tematu?
Większy porządek będzie i żadnego sztucznego nabijania postów
Awatar użytkownika
babawkasku
Maniak
Maniak
Posty: 126
Rejestracja: 02 maja 2016, 13:57
Mieszkam w: Zgierz/Łódź

Re: dział Przywitaj się

Post autor: babawkasku »

ja podzielam uwagę :)
Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: dział Przywitaj się

Post autor: Maksiu »

Ogółem jest dużo roboty tutaj. Ale to już rola admina.
Co do nabijania postów, wystarczy wyłączyć licznik w dziale i po problemie.

Swoją drogą to temat ten bardziej do działu "sprawy organizacyjne" niż "przywitaj się". Przenoszę.
Awatar użytkownika
JaroMir
Maniak
Maniak
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:22

Re: dział Przywitaj się

Post autor: JaroMir »

według mnie dział zbędny - zostawić gdzieś jeden post, gdzie gdy ktoś ma ochotę może napisać.
Redzio

Re: dział Przywitaj się

Post autor: Redzio »

Naliczanie postów w dziale "przywitaj się" zostało wyłączone.
Zablokowany