Reorganizacja forum
: 13 lip 2016, 21:20
W związku z dużymi nieporozumieniami na forum proponuję aby każdy dał swoje 3 grosze co USUNĄĆ z forum aby było przejrzyściej. Na chwilę obecną wiele z tematów się dubluje, posty ciężko jednoznacznie określić do którego działu dodać a forum dopiero raczkuje. Ja jako moderator też mam często dylemat czy ganiać za coś czy nie. Jak ponagle to jakieś baby* wypisują że się nagle ostatnio czepiam 
1. Kompletna reorganizacja regulaminu - tutaj niech Redzio zadziała. Wiele rzeczy nie jest jasnych. Tematy typu gdzie jedziemy w sobotę czy RS jako jeden zbiorczy czy każda sobota = nowy wypad= nowy temat (sensowniej, nie ma zamieszania). Tutaj trzeba jasno określić co i jak.
2. Proponuję dalsze odchudzanie działów (tak jak proponowałem i zostało zrobione z działem handlu), konkrety może później, zobaczę czy moja wizja pokrywa się z Waszą. Dla przykładu dział Opinie / Testy / Pytania to to samo co Akcesoria rowerowe . Wspominałem o tym ale coś cisza w temacie. Dalej Poradnik rowerowy i Osprzęt rowerowy to jeden pies. Tylko odpowiednio je zmodyfikować.
3. Wsparcie, wysyłacie no te zgłoszenia na moda
* zbieżność przypadkowa
1. Kompletna reorganizacja regulaminu - tutaj niech Redzio zadziała. Wiele rzeczy nie jest jasnych. Tematy typu gdzie jedziemy w sobotę czy RS jako jeden zbiorczy czy każda sobota = nowy wypad= nowy temat (sensowniej, nie ma zamieszania). Tutaj trzeba jasno określić co i jak.
2. Proponuję dalsze odchudzanie działów (tak jak proponowałem i zostało zrobione z działem handlu), konkrety może później, zobaczę czy moja wizja pokrywa się z Waszą. Dla przykładu dział Opinie / Testy / Pytania to to samo co Akcesoria rowerowe . Wspominałem o tym ale coś cisza w temacie. Dalej Poradnik rowerowy i Osprzęt rowerowy to jeden pies. Tylko odpowiednio je zmodyfikować.
3. Wsparcie, wysyłacie no te zgłoszenia na moda
* zbieżność przypadkowa