Sposób na schudnięcie - jaki?

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
MaxPan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:21
Mieszkam w: Górna

Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: MaxPan » 11 maja 2017, 11:17

Cześć wam. Chciałbym się was zapytać czy macie jakieś sposoby na schudnięcie? nie chodzi mi o ekspresowe tempo ale chciałbym schudnąć w tej chwili ważę 104 kg. a chciałbym zredukować do tych 95 kg. Ale jak to zrobić?

Awatar użytkownika
Artur9720
Maniak
Maniak
Posty: 195
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:47
Mieszkam w: Łódź

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: Artur9720 » 11 maja 2017, 20:11

Po pierwsze dieta po drugie np codziennie na rower na jakąś godzinkę :)
"cudowne dziecko dwóch pedałów" :)

Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 186
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:40
Mieszkam w: Łódź
Imię: Lukasz

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: Łukasz » 31 maja 2017, 00:28

MaxPan, i jak tam walczysz? Jakie kroki poczyniłeś? 

Awatar użytkownika
morales
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2017, 11:49
Imię: Pawel

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: morales » 31 maja 2017, 23:19

70% dieta 30% to trening, przykre ale prawdziwe

Awatar użytkownika
Pandarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2017, 07:54
Mieszkam w: Łódź
Imię: Piotr

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: Pandarek » 05 paź 2017, 08:33

Rower
Warto byłoby zapisać sie na siłkę
no i dieta to podstwa. Jesli masz problem z ustaleniem sobie swojej własnej diety to polecam umówić sie do dietetyka

Awatar użytkownika
wrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:34
Imię: Tomek

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: wrs » 26 paź 2017, 10:09

Zdecydowanie rower. I pogoda nie jest tutaj wymówką. Można przecież kupić sobie wygodną odzież termoaktywną i jeździć sobie nawet jak jest chłodniej ( byle by nie padało). Ludzie jeżdża i jesienią i zima.
Druga rzecz to dieta. Wyeliminuj:
słodycze
białe pieczywo
oraz jedzenie potraw tlustych

Wprowadź do diety o wiele więcej warzyw i owoców. Błonnika. 
https://rodzinazdrowia.pl/nawyki-zywieniowe
Ostatnio zmieniony 02 lis 2017, 07:36 przez wrs, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marchewka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2017, 12:12

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: marchewka » 27 paź 2017, 12:48

Jako typowa niewiasta - w sensie, że zawsze na diecie :) - mam niejakie doświadczenie w odchudzaniu się. Ale recepta na schudnięcie zawsze jest taka sama, czyli mniej jeść, więcej się ruszać. Warto zrobić porządny przegląd swojej diety i wyeliminować produkty, które są niezdrowe. Dobrze jest przynajmniej przez jakiś czas liczyć sobie kalorie i ważyć produkty. Już pierwszego dnia zobaczysz, że spożywasz sporo rzeczy, które nabijają CI kcal, choć wcale byś ich o to nie podejrzewał, bo myśli się o nich jako o super zdrowych. Na przykład ja musiałam mocno ograniczyć picie mojego ukochanego soku pomarańczowego, którego wypijałam litr dziennie, co daje jakieś 450-500 kcal.

Awatar użytkownika
dustins
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:23
Imię: Damian

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: dustins » 02 lut 2018, 11:27

Polecam zapisanie się na siłownię. Pierwsze wizyty mogą być cięzkie, ale im dłużej się ćwiczy tym bardzie te ćwiczenia wciagają i tym bardziej chce się na siłownie chodzić. Warto jest na pewno na pierwsze miesiące zdecydować się na trenera. Wiadomo,ze jest to dodatkowe obciążenie finansowe jednak przynajmniej zostaniecie pokierowani jakie ćwiczenia warto jest uprawiać aby schudnąc i ukształtować ciało. Potem już możecie próbować na własną rękę.
No i pamiętajcie o butach. Nie jest wygodnie ćwiczyć w zwykłych trampkach. Dobrze jest sobie kupić jakieś porządne sportowe buty na siłownie
http://super-fit.pl/pierwsza-wizyta-na- ... ba-zabrac/

Awatar użytkownika
harvester
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:52
Imię: Marek

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: harvester » 20 kwie 2019, 20:11

Szczerze to od zawsze jakos mnie nie przekonywaly te wszystkie systemy na szybkie chudniecie. Mozna znalezc tego cala mase na internecie jednak przydatnosc tej "wiedzy" jest znikoma jesli mowimy o praktycznych rezultatach. Moze trafimy jedynie na jakis oferujacy tylko przejsciowe efekty. Zreszta wszystkie z nich sa oparte o niewlasciwe zalozenia. Pomijam juz jakies srodki farmakologiczne bo one jedyne co robia to wysuszaja nasz orgaznim .. a tluszcz zostaje tam gdzie byl. Tutaj trzeba zmienic swoje nawyki zywieniowe glownie pod katem rezygnacji z prodkutkow przetwarzanych pod wysokimi temperaturami. Spojrzcie takze ile cukru jest w 90% gotowych dan do spozycia, to samo tyczy sie przekasek oraz kolorowych napojow (a nawet sokow). Rezygnacja z tego moze nie przyjsc latwo jednak jest podstawa w przejsciu na zdrowy tryb zycia. Kolejna wazna kwestia dopelniajaca jest zadbanie o odpowiednia ilosc ruchu jaka wykonujemy. Warto zapisac sie na jakas silownie badz chociaz fitness, a najlepiej pojsc na rower :) Jesli nie mamy na to czasu to mozna zawsze kupic rowerki stacjonarne bedace rownie dobra alternatywa. Mam na mysli cos takiego - https://sportowybazar.pl/pol_m_SILOWNIA ... e-729.html Systematycznosc to slowo jakie powinnismy dodac do swojego slownika na stale. Bez niej nie ma co liczyc na rewelacyjne efekty.

Awatar użytkownika
Monet24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2019, 19:23
Imię: Kacper

Re: Sposób na schudnięcie - jaki?

Post autor: Monet24 » 14 wrz 2019, 17:09

Ruch, dieta, spalacze tłuszczu - ruch przedewszystkim

ODPOWIEDZ