Akcja promujemy Bike Łódź
: 01 cze 2016, 09:07
Witajcie. Postanowiłem założyć temat gdzie napiszę o tym i owym. A konkretnie o tym żeby wypromować forum w mediach społecznościowych. Każdy chyba ma konto na facebooku więc to nie jest kupę roboty żeby podesłać link do forum znajomym oczywiście tym którzy interesują się rowerami bo nie ma sensu myślę żeby na siłę kogoś przekonywać do jazdy rowerem. I raczej nie potrzeba sztucznego tłoku na forum, którzy założą konto i raz napiszą a potem będą nie aktywni.
Myślę że jeśli każdy z nas udostępni u siebie na osi czasu fan page lub adres forum to już będzie bardzo dużo. Przecież to nas nic nie kosztuje, a w ten sposób forum się rozrośnie i nabierze użytkowników którzy będą pisać.
Po za tym, tak mi się wydaje że należą się wielkie brawa dla Redzia za to że wpadł na tak mega super pomysł z założeniem łódzkiego forum rowerowego. Ja jestem zachwycony ponieważ mam gdzie pogadać o rowerach oraz pogadać z super ludźmi których łączy pasja "rowery".
Myślę że jeśli każdy z nas udostępni u siebie na osi czasu fan page lub adres forum to już będzie bardzo dużo. Przecież to nas nic nie kosztuje, a w ten sposób forum się rozrośnie i nabierze użytkowników którzy będą pisać.
Po za tym, tak mi się wydaje że należą się wielkie brawa dla Redzia za to że wpadł na tak mega super pomysł z założeniem łódzkiego forum rowerowego. Ja jestem zachwycony ponieważ mam gdzie pogadać o rowerach oraz pogadać z super ludźmi których łączy pasja "rowery".
