Strona 2 z 2

Re: My dla Was

: 27 cze 2016, 22:02
autor: JaroMir
tylko wszędzie ten podpis "Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka"

Re: My dla Was

: 27 cze 2016, 22:03
autor: Artur9720
:-) z tego korzystam jak wam przeszkadza to inny wpiszę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Re: My dla Was

: 27 cze 2016, 22:18
autor: Maksiu
Podpis można skasować, ja go nie mam

Re: My dla Was

: 27 cze 2016, 22:56
autor: Artur9720
Zrobiłem to :-)

Re: My dla Was

: 27 cze 2016, 23:12
autor: babawkasku
Ok, na pewno będzie wygodniejszy. Bo takie pisanie to katorga :) dzięki za pomysł.

Re: My dla Was

: 27 cze 2016, 23:17
autor: Artur9720
Jest naprawdę wygodny :-)

Re: My dla Was

: 04 lip 2016, 01:18
autor: Majki
też polecam tapatalka, szczególnie jak nie macie dostepu do wiekszego ekranu