Strona 1 z 2
My dla Was
: 19 cze 2016, 00:48
autor: Maksiu
Witajcie !
Na dzisiejszym spotkaniu z Redziem zostało przytoczone kilka spraw które pewnie wdrożymy tutaj z czasem ale pierw pytanie do Was - naszych forumowiczów.
Jakie tematy / treści chcieli byście widzieć na forum ?
Piszcie konkretnie czego Wam brakuje tutaj i co zachęciło by Was do jak najczęstszego odwiedzania nas, w końcu forum to nie tylko administracja ale przede wszystkim użytkownicy. Bez Was to sami za dużo nie zdziałamy

Re: My dla Was
: 19 cze 2016, 07:42
autor: Redzio
Maksiu, Redziem nie "Radziem"

Re: My dla Was
: 19 cze 2016, 10:08
autor: Maksiu
Się czepiasz... Czy Ty widzisz o której ja godzinie klepałem te posty ? No nie masz sumienia, naprawdę

Re: My dla Was
: 19 cze 2016, 11:43
autor: Redzio
O kurcze, faktycznie. Przepraszam. To Cię usprawiedliwia

Re: My dla Was
: 26 cze 2016, 11:41
autor: Fred
Jak dla mnie to narazie niczego nie brakuje.
Re: My dla Was
: 27 cze 2016, 20:51
autor: babawkasku
Ja bardziej od strony technicznej. Jeżeli mi czegoś brakuje to tylko tego, że w wersji mobilnej wchodząc w zakladke aktywne tematy czy tam nowe posty(nie pamietam) nie widać kto ostatni napisał komentarz. Dlatego też często wchodzę dwa razy w temat myśląc, że ktoś odpisał. Oczywiście da się z tym żyć, ale skoro pytacie...

Re: My dla Was
: 27 cze 2016, 21:25
autor: Maksiu
Mobilnej w sensie tapatalk?
Re: My dla Was
: 27 cze 2016, 21:29
autor: filipaldi
Maksiu pisze:Mobilnej w sensie tapatalk?
raczej chodzi jak na smartfonie wejdziesz w forum przez przeglądarke
Re: My dla Was
: 27 cze 2016, 21:40
autor: Maksiu
Fakt, nie zajarzyłem w pierwszym momencie. Potwierdzam bład/brak tej opcji. Jest tylko nick usera który zaczynał temat.
Re: My dla Was
: 27 cze 2016, 21:57
autor: Artur9720
Jest dobre wyjście. Tapatalk. Masz zakładkę nieprzeczytane i wszystko jasne
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka