Strona 1 z 1
tapatalk
: 20 cze 2016, 02:16
autor: Majki
temat już był, ale nie został rozwiązany - tapatalk nie pozwala korzystac z forum na iOS. Może uda się coś z tym zrobić?
Re: tapatalk
: 20 cze 2016, 06:48
autor: Maksiu
W weekend rozmawiałem o tym z Redziem, jest to jeden z pomysłów do wdrożenia, cierpliwości.
Re: tapatalk
: 20 cze 2016, 08:09
autor: Redzio
Dzisiaj ogarnę tego Tapatalka
Re: tapatalk
: 20 cze 2016, 12:32
autor: Majki
genialnie, teraz wszystko będę miał w jednym miejscu. czekam z niecierpliwością

Re: tapatalk
: 20 cze 2016, 13:41
autor: Redzio
Już powinno wszystko śmigać. Sprawdźcie czy działa i dajcie znać.
Re: tapatalk
: 20 cze 2016, 14:19
autor: Góral
Jest elegancko, wszystko śmiga u mnie aż miło.
Re: tapatalk
: 20 cze 2016, 17:14
autor: Majki
Wszystko tak jak trzeba, dzięki
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: tapatalk
: 20 cze 2016, 17:49
autor: Maksiu
Test tapatalk...
EDIT :
Śmiga