Strona 1 z 1
dział Przywitaj się
: 13 lip 2016, 18:25
autor: Majki
nie wydaje Wam się, że kolejne zakładanie tematu jest bez sensu?
(prawie) Każdy nowy użytkownik zakłada temat zamiast np. dopisywać post do jednego ogólnego tematu?
Większy porządek będzie i żadnego sztucznego nabijania postów
Re: dział Przywitaj się
: 13 lip 2016, 19:10
autor: babawkasku
ja podzielam uwagę

Re: dział Przywitaj się
: 13 lip 2016, 19:45
autor: Maksiu
Ogółem jest dużo roboty tutaj. Ale to już rola admina.
Co do nabijania postów, wystarczy wyłączyć licznik w dziale i po problemie.
Swoją drogą to temat ten bardziej do działu "sprawy organizacyjne" niż "przywitaj się". Przenoszę.
Re: dział Przywitaj się
: 13 lip 2016, 19:50
autor: JaroMir
według mnie dział zbędny - zostawić gdzieś jeden post, gdzie gdy ktoś ma ochotę może napisać.
Re: dział Przywitaj się
: 13 lip 2016, 20:55
autor: Redzio
Naliczanie postów w dziale "przywitaj się" zostało wyłączone.